Jak często się depilować/golić ?

  • 2013-09-27, o 22:56
  • 116
  • 55 967
  • 72
  • 96

Jak często się depilować/golić ?

Hej nurtuje mnie pewne pytanie, otóż zastanawiam się, jak często trzeba się depilować/golić. Mogłybyście mi napisać, jak często to robicie ? Chodzi mi o depilację jak i golenie się (nóg, miejsc intymnych czy nawet rąk). W razie czego wyjaśniam różnicę między depilacją a goleniem się : Golenie to mechaniczne usuwanie włosków, które wyrosły ponad powierzchnię skóry (są więc widoczne gołym okiem), a depilacja polega na usuwaniu całego włosa wraz z cebulką. Golenie jest najprostszym i najtańszym sposobem pozbywania się owłosienia. Depilacja jest droższa i bolesna (niestety), ale jednocześnie jest o wiele skuteczniejsza niż golenie. Maszynka bowiem wzmacnia strukturę włosa, a depilowanie go osłabia. Tak więc prosiłabym Was, abyście napisały jak często to robicie i jak często należy to robić, pozdrawiam

Re: Jak często się depilować/golić ?

Nie wiem do czego potrzebne Ci informacje jak czesto ktos sie goli lub depiluje, przeciez to indywidualna sprawa i jedna musi golic nogi codziennie a innej wystarczy raz na tydzien.

Re: Jak często się depilować/golić ?

to zalezy jak ci szybko włoski rosną Ja używam depilatora wiec raz na 1-2 tygodnie wystarczy

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: Jak często się depilować/golić ?

to zalezy jak ci szybko włoski rosną Ja używam depilatora wiec raz na 1-2 tygodnie wystarczy

pysiaaa7

Szczesciara ja uzywam depilatora od 16 roku zycia a przynajmniej 2 razy w tygodniu musze...z pewnoscia duza oszczednosc na zyletkach ale cos za cos

www.suonko82.blogspot.it

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja ten na dobrą sprawę już zapomniałam czym jest codzienne golenie. Odwiedziłam salon kosmetyczny usunięto reklamę i zrobiłam tam sobie depilację laserą. Teraz nie muszę się już przejmować włoskami. Świetny zabieg usunięto reklamę

Re: Jak często się depilować/golić ?

Depilatorem raz na tydzień . Zwykła maszynka co 3 dni . Zależy jak ci włosy rosną :)

Re: Jak często się depilować/golić ?

Wszytsko zależy od rodzaju i szybkości wzrostu włosa :)

Re: Jak często się depilować/golić ?

Po prostu kiedy włoski są zbyt widoczne ;p

Re: Jak często się depilować/golić ?

Latem golę nogi codziennie niestety, zimą co 2 nieraz 3 dni. Wszystko zależy od tego w jakim tempie rosną włoski :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak często się depilować/golić ?

dokładnie to każdego indywidualna sprawa i nie mozna tak przewidzieć mniej więcej co kiedy ktoś się goli ,

Re: Jak często się depilować/golić ?

jak to kiedy wtedy kiedy jest potrzeba

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: