Jakie palety dobrać?

  • 2015-03-29, o 01:45
  • 83
  • 35 635
  • 38
  • 51

Re: Jakie palety dobrać?

Sleeka jeszcze nie miałam, ale z MUR mam dwie i polecam ;)

2015-07-17 09:08:21 autor AniaLadyMakeUp

Miałaś z MUR coś naturalnego, w beżach? czy bardziej kolorowe? :)

Re: Jakie palety dobrać?

Essential Mattes 2 i ICONIC 3, w tej pierwszej matowej pigmenatacja jest jak dla mnie ok. Jasne cienie wiadomo mniej niż ciemnie, ale i tak uważam że spoko bo miałam o wiele gorsze palety, w których beże wgl nie były widoczne ;p

Re: Jakie palety dobrać?

Właśnie szukałam jakichś matów w beżach, brązach i chyba kupię Essential Mattes 2, nawet jeśli się nie sprawdzą to lepiej mi wydać 20 zł na MUR niż wydawać 40zł na Sleeka, który jak widzę po opiniach dziewczyn ma niezbyt dobrą pigmentację :) Ja Sleeka miałam już kiedyś, kiedy był tańszy i byłam zadowolona ale teraz coraz więcej osób mówi, że Sleek z pigmentacją zszedł w dół :/

Re: Jakie palety dobrać?

Ostatnio zakupiłam i polecam paletki My secret z serii Natural Beauty. Zresztą seria Hot Colors też wygląda zachęcająco, ale jeszcze jej nie miałam. Cienie mają świetną pigmentację, nie osypujące się, są takie miękkie w dotyku. Polecam się za nimi rozejrzeć szczególnie, gdy w Naturze jest -40% na kosmetyki.

Re: Jakie palety dobrać?

Mi się podoba Au Naturel i Oh so Special.Tylko cał czas się waham między nimi, a paletami czekoladowymi z MUR. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Oh so special ;) mam ją i jest super ;) bardzooo polecam, śliczne kolorki wpasują się do każdego typu cery, koloru oczek itp;)

Re: Jakie palety dobrać?

Posiadam oh so special  ( sleek), storm ( sleek), bad girl ( sleek) i zastanawiam się nad balmsai. Osobiście nie polecam paletek z MUR. Mam właśnie jedną i odcienie są tak słabo napigmentowane, że tak czy siak musiałam wydać kolejne pieniądze na paletkę, a moglam mieć od razu tę lepszą. Ze szczerego serca mogę polecić cienie z pierre rene. Może nie są zbytnio rozsławione, ale odcienie są tak mocno napigmentowane, że byłam w szoku przy pierwszym użyciu. Akurat mam na myśli paletkę 4 cieni quatro mystic brown.

Re: Jakie palety dobrać?

Jakich to paletek z Mur nie polecasz?  

paleta z zoevy cocoa blend jest świetna dla opadających powiek

Re: Jakie palety dobrać?

Dużo dobrego słyszałam o Naked :).

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: