celulit i rozstępy ....

  • 2011-02-25, o 02:40
  • 119
  • 44 772
  • 69
  • 84

Re: celulit i rozstępy ....

Problem w tym,ze bardzo cieżko jest u siebie to zaakceptować.Sama na przykład nie mogłam się na siebie patrzeć. Cellulit pojawił się u mnie po ciązy i wyglądał naprawdę kiepsko... Próbowałam ćwiczeń,diety i wszysto było na nic. W końcu zdecydowałam się na profesjonalny zabieg i nie żałuję ponieważ dał u mnie bardzo dobre efekty. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: celulit i rozstępy ....

Lenarka a jaki zabieg zrobiłas? Ja chodzę regularnie na masaże bańką chińską i raz na 2 tygodnie na drenaż limfatyczny a do tego się smaruję mazidłami i powiem szczerze że całkowicie pozbyłam się cellulitu ale kontynuuję zabiegi bo je tak polubiłam:) Chodzę w krakowie usunięto reklamę i polecam kazdemu kto chce zgubić cellulit- nie ludziłabym sie ze zejdzie sam, niestety:(

Re: celulit i rozstępy ....

Ponawiam pytanie.. jaki zabieg zrobiłaś? :)

Re: celulit i rozstępy ....

odpowiednie olejki i kremy

masaże najlepsze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: celulit i rozstępy ....

Jeśli chofzi o kremy i tabletki.. Racze5 nie działają. Długoterminowe ćwiczenia świetnie zwalczają celluli, cellulit zwłaszcza bieganie. Można robić też cynamonowo olejowe maseczki pod folią strecz

Masaż bańką chińską

Re: celulit i rozstępy ....

Masaż bańką chińską
2015-10-13 00:45:12 autor Janka

szkoda tylko, że efekty po bańce tak szybko znikają...:(

Re: celulit i rozstępy ....

Masaż bańką chińską
2015-10-13 00:45:12 autor Janka

szkoda tylko, że efekty po bańce tak szybko znikają...:(

2015-10-13 06:37:31 autor DobraDusza88

Myslalam ze utrzymuja sie na stale

Re: celulit i rozstępy ....

nie zawsze niestety

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: