lekki podkład na lato

  • 2015-06-08, o 11:31
  • 66
  • 26 952
  • 31
  • 43

affinitone miałam, i mega za ciemny dla mnie ;] nawet jak się opale, co do MUR tam są kolory od białego, nie wiecie czasem czy w taki razie ten zaraz po białym, chyba 02 jest bardzo jaśniutki? co do kremu bb z eveline, kupiłam kiedyś też ale to już jest wogóle za ciemny

Re: lekki podkład na lato

dla mnie podkład loreal true match n1 jest za ciemny

Re: lekki podkład na lato

Karolcia te z Bourjois Healthy Mix sa dla mnie niestety za ciemne

2015-06-28 21:54:08 autor monika212121

Kurcze... ostatnio w sumie jakiś czas temu weszła ta seria Lastin Finish 25th z Rimmela i wszedł też podkład i jak byłam w drogerii to był masakrycznie jasny może jego spróbuj ? ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: lekki podkład na lato

chodzi Ci o ten kolor 010?

Re: lekki podkład na lato

Tak chyba tak to był ten :)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: lekki podkład na lato

Dla mnie też nawet najjaśniejsze drogeryjne podkłady są za ciemne. Ogólnie Revlon ma niezłą kolorówkę, co prawda Color Stay wydaje mi się na skórze za ciężki, ale Nearly Naked 110 ładnie się sprawuje, tylko trzeba uważać z tłustszymi kremami, bo się niestety utlenia.

2015-06-29 20:07:48 autor JustATinyPenguin

 

w którymś temacie na forum dziewczyny pisały o białym podkładzie, który miesza się z tym który jest zbyt ciemny.. sama też sporo czytałam na temat białych podkładów i myślę że to fajny pomysł jeśli większość podkładów drogeryjnych jest dla ciebie zbyt ciemna ;)

Re: lekki podkład na lato

Zastanawiałam się nad tym, ale nie mam czasu rano mieszać tego na ręce czy coś, szukałam czegoś co by pasowało. Poza tym czytałam że te białe podkłady nie są już takie "fajne" jeżeli chodzi o konsystencjie, no i wykończenie podkładu się zmieni.

Re: lekki podkład na lato

Z tego co czytałam o Stargazer to zagęszcza podkłady i podkłady z nim zmieszane lepiej kryją.. ale są to recenzje w połączeniu białego podkładu z Inglotem i ultrafoundation Kryolana :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lekki podkład na lato

Bourjois CC najlepszy :) super odcienie podpasują na pewno każdej opalonej cerze ;)

Re: lekki podkład na lato

Ja używam Kremu BB do skory mieszanej i tłustej, do cery jasnej. Jest świetny na te upalne dni!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: