Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

  • 2015-04-23, o 10:07
  • 57
  • 20 297
  • 29
  • 42

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Z marki Serical (takie litrowe). Teraz mam placentę. Są świetne :)

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Ja bardzo lubię odżywkę Isana Repair Nutrition (złote opakowanie) oraz Balea Repair+ (brązowe opakowanie) :)

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Moimi ulubionymi maskami są te z Kallosa, szczególnie keratynowa i czekoladowa. Dobra jakość w stosunku do niskiej ceny:)

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Rzadko używam masek, co jest spowodowane lenistwem, ale kiedy już po nie sięgam, to są to zwykle maski Biovax. Miałam tą dla włosów słabych, przetłuszczających się, a teraz mam tą z olejkami i ona podoba mi się najbardziej. Włosy są miękkie, łatwo się rozczesują, ładnie pachną. Na co dzień męczę odżywkę Garnier Fructis Mega Objętość, która jest bardzo przyzwoita. Co prawda nie daje efektu "mega objętości" ale włosy dzięki niej się nie plączą, są gładkie i śliskie. 

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Powiem szczerze że ja nie używam masek bo strasznie obciążają mi włosy wgl wszystkie szampony, odżywki, maski które mają zawarte w sobie jakieś olejki działają na moje włosy źle dlatego u mnie w pięlęgnacji goszczą tylko odżywki ekspresowe ( polecam bardzo bardzo serdecznie GLISS KUR z płynna kreatyna ) i odżywki na końcówki ( teraz akurat uzywam serum scalające końcówki z PANTENE ).

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Regenerum jest dobre :)

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

z kallosa nie polecam wystarczy spojrzeć na jej skład ,uzywam odzywek tylko z profesjonalnego sklepu fryzjerskiego lub naturalnych ,dla mnie ważny jest skład.

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

ja również lubie te naturalne ,najbardziej te bez spłukiwania.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Kallos :)

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Kallos :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: