Tusz idealny

  • 2015-04-07, o 23:17
  • 68
  • 25 147
  • 37
  • 51

Re: Tusz idealny

Eveline Volume Celebrity i Eveline Volumix Fiberlast - srebrne opakowanie. Ten drugi rozkręca się po kilku życiach i efekt na rzęsach jest mega. Polecam. DZięki nim zrezygnowałam  z False Lash Effect Max Factora. 

Re: Tusz idealny

Ja juz wspominałam ze moim ulubionym jest Rocket Maybelline ale ostatnio miałam okazję spróbować Estée Lauder Sumptuous Bold Volume i również bardzo polubiłam te masakrę :)

Re: Tusz idealny

Ja jeszcze nie odnalazłam swojego tuszu idealnego.

Re: Tusz idealny

Ja mam kilku ulubieńców, ale ideału chyba jeszcze nie znalazłam :)

Re: Tusz idealny

A jaka szczoteczka jest lepsza w tuszu, jeśli chodzi o rozczesywanie sklejonych rzęs? Taka zwykła z drucikiem w środku? Czy może silikonowa? Długa, krótka? Jakiś konkretny kształt?

Re: Tusz idealny

Według mnie do rozczesywania lepsza jest silikonowa z dłuższym i rzadszym włosiem(?). Chyba bardziej podłużna lub lekko zakrzywiona, w sensie żeby to nie byl jakiś wydziwiony kształt.

Re: Tusz idealny

Z drogeryjnych Loreal Lash Architect, a z wyższej półki Lancome Hypnose volume a porter :)

Re: Tusz idealny

Jak dla mnie to ideałem do rozczesywania jest szczoteczka silconowa, ale ważne jest to, by nie była twarda - jak np. Max Factor False lash effect. Dla mnie pięknie rozczesują te dwie mascary z Eveline, o któych pisałąm wyżej, bo chociaż siliconowe ząbki, ale nie drapią w powiekę i świetnie radzą sobie z rzęsami. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tusz idealny

Bourjois Twist Up :)

tusze z eveline, są tanie i naprawdę dobre
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: