Re: Jaki wybrać balsam do ust?

  • 2015-04-10, o 15:32
  • 112
  • 27 819
  • 62
  • 83

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Na zimę świetnie mi się sprawdził krem oliwkowy z Ziaji lub krem z Nivea tania opcja a przede wszystkim bardzo dobra ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Na mnie najlepiej działa polecany wyżej Carmex. Baardzo długo się utrzymuje - kiedy nałożę go na noc, mam go rano na ustach, mimo, że czasem w nocy piję wodę. Bardzo fajna jest też poziomkowa wazelina z Flos-Lek, którą kupiłam bodajże w Biedronce. 

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Ja używam masełek Nivea, Carmexu i Baby Lips.. zdecydowanie moim faworytem są masełka Nivea, Baby Lips jakoś mi się znudziły, choć wcale nie są złe :)

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

nivea

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Polecam balsamu eos :)

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Ja też bardzo lubię te balsamy eos, na dodatek mają świetne smaki.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Ja mam bardzo duży problem z ustami, cągle są wysuszone, uzywałam wielu balsamów jednak od jakiegoś miesiąca używam carmex i powiem wam, że w końcu udało mi się znaleść coś dla siebie, nie mam jeszcze idealnych ust ale jestem na dobrej drodze i myślę, że jak będę go używała dłużej to w końcu pozbedę się problemu z piekącymi ustami.

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Polecam balmi,eos oraz carmex! Najlepsze :D

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Dla mnie EOS w ogóle nie nawilża -  po prostu ładnie pachnie i smakuje :( Za to uwielbiam Tisane w słoiczku

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Dla mnie EOS w ogóle nie nawilża -  po prostu ładnie pachnie i smakuje :( Za to uwielbiam Tisane w słoiczku

2015-08-26 11:28:21 autor wiolciakowo

Dokładnie takie samo mam zdanie na temat EOS.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: