Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

  • 2011-12-10, o 20:31
  • 146
  • 66 842
  • 69
  • 111

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Moi ulubieńcy:

1) Garnier do suchej i wrażliwej - duża butla 400ml

2) L'oreal Ideal Soft

3) Vichy Purete Thermale

Jak widać wszystkie trzy z koncernu L'oreala

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Ja użyłam kiedyś u koleżanki płynu micelarnego firmy Yasumi, o zapachu kiwi, pamiętam że był bardzo fajny. Ładny zapach, do tego zmywał makijaż i odświeżał cerę. Tylko nie widziałam go w normalnych drogeriach...

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

miałam kiedyś Biodermę i jak dla mnie bardzo fajny, lepszego nie miałam, natomiast jest też taki z tanich z Delii w różowej wersjii kolorystycznej (dla skóry delikatnej) i też bardzo polecam 

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

też stawiam na Biodermę, ale ta cena czsem mnie zniechęca. kiedyś kupiłam taki tani, za chyba 15 zł z perfecty to nie polecam. Słabo zmywał i nie byłam z niego zadwolona. 

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Polecam Garniera do skóry wrażliwej bądź wode micelarną z L'Oreala ;) chociaż jest troszkę mało wydajna ale jak dla mnie świetna ! ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Marion z różową nakrętką, bo jeszcze niebieska jest. Ten różowy ma kwas hialuronowy i ekstrakt z hibiskusa. Rewelacja skóra po jego użyciu jest przyjemnie nawilżona, nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Drugie miejsce płyn z biedbonki BeBeauty, ale niebieski. TEn do skóry wrażliwej to jakaś porażka, szczypie w oczy i ogólnie nie polecam. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Mam dokładnie to samo z biedronkowymi micelami.. niebieski lubię bardzo ale za to tego do skóry wrażliwej szczerze nienawiedzę za szczypanie w oczy.

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Mi niestety żaden nie służy z Biedry :/ wszystkie mnie szczypią w oczy

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Szkoda bo ten z niebieską zakrętką jest bardzo fajny ;)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Płyn micelarny z Biedronki <3 Jedyny i niepowtarzalny. Tani, dobry, nic nie szczypie, nie podrażnia. Próbowałam jeszcze Iwostinu, Under Twenty i kilku innych ale wróciłam do biedronkowego, bo on działa u mnie najlepiej. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: