czyszczenie / piaskowanie zębów.

  • 2015-07-01, o 17:00
  • 63
  • 27 646
  • 39
  • 53

czyszczenie / piaskowanie zębów.

chodzicie na takie zabiegi? widziecie po nich rezultaty? Słyszałam ostatnio że to jest taka alternatywa przed wybielaniem. Że nie każdy od razu powinien wybielać, czasem wystarczy zrobić własnie piaskowanie. Prawda to? Macie dośwaidczenia? Jesteście zadowolone? 

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Czytałam kiedyś o tym, też spotkałam opinie że niektórym to wystarczy ;) 

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Ja poszłam kiedyś do dentysty do Dental Estetic w Warszawie właśnie chciałam wybielanie zrobić. Ale Pani doktor mi odradziała, bo właśnie powiedziała, ze piaskowanie wystarczy, że wygląd moich zębów się poprawi po tym zabiegu. Nie chciało mi się wierzyć na początku, ale okej, skoro tak mówiła. I tak też zdecydowałam sie na piaskowanie i powiem że jestem zadowolona. Fakycznie zęby wygladają lepiej. A sam zabieg jest tańszy. więc warto. Gdyby mi dentystka nie odradziła, to pewnie bym wybielała,a  to wiadomo szkodzi. Jżeli sie wybierasz na coś takeigo to porozmawiaj z dentystą, żeby ci powiedział jak lepiej dla ciebie będzie. 

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

tez słyszałam, ze u niektórych to wystarcza, ale ja sama nie robiłam jeszcze. ale chyba czas najwyższy, bo nigdy takiego zabiegu nie robiłam. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Dzięki dziewczyny za opinie i polecenia, myśle, ze  skorzystam u dokrot Kornafel-Ćwikły bo to moja stała dentystka od lat. i w sumie nie wiem dlaczego nie pomyśląłam o tym, zebu ją zapytać a nie wam tu głowę zawracać.. 

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Przyznam, że zaineteresował mnie temat. :P Ile płaciłyście za taki zabieg, bo chciałabym zorientować się mniej więcej w cenach? 

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Rownież ponawiam pytanie co do orientacyjnej ceny zabiegu :)

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Myślę, że cena w każdym mieście to +/- 100 zł :)

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

Mi dentyska polecała scaling. Tylko nie wiem, jak moje nadrważliwe krwawiące dziąsła by to przeżyły:/ 

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

czytałam kiedyś opinie na ten temat ;) jak podreperuje budżet wybiorę się na taki zabieg ;)

Re: czyszczenie / piaskowanie zębów.

pierwsze słysze o takiej sprawie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: