Odcień podkładu

  • 2015-07-01, o 01:17
  • 40
  • 18 722
  • 30
  • 34

Odcień podkładu

Jak ma się  odcień 1B w porównaniu do Pierre rene skin balance 20?:)

Re: Odcień podkładu

Zazwyczaj do Pierre 20 polecamy właśnie odcień 1B :)

Re: Odcień podkładu

Witam,

przymierzam się do zakupu podkładu MAP. Mam cerę naczynkową, miejscami zaczerwienioną (rumień).

Aktualnie używam Max Factor Skin Luminizer nr 55, do niedawna też Revlon Colorstay 180, ale na lato wydaje mi się za jasny i za ciężki. Proszę o opinię czy MAP będzie równie widoczny na twarzy jak revlon i czy odcień FLW3NB może sie u mnie sprawdzić?

Re: Odcień podkładu

Odpowiednikiem nowej wersji Revlona 180 jest odcień 2B ;)

Re: Odcień podkładu

Jaki kolor wybrać jeśli moim kolorem jest lacome teint mirace 005, czy 1B bedzie opodwiedni? :)

Re: Odcień podkładu

ubolewam że na naszym rynku jest jeszcze ciągle mało jasnych podkładów

Re: Odcień podkładu

ubolewam że na naszym rynku jest jeszcze ciągle mało jasnych podkładów

2015-07-18 11:02:17 autor monika212121

Niestety osoby o bladej cerze w Polsce faktycznie mają nielada wyzwanie, żeby znaleźć odpowiedni odcień :)

Re: Odcień podkładu

Ja właśnie też mam ten problem, że prawie wszystkie podkłady drogeryjne są za ciemne. Dobrze, że w internecie można znaleźć coś w miarę jasnego, chociaż też nie ma jakiegoś zbyt wielkiego wyboru. Problemem jest jeszcze fakt oksydowania podkładów co dodatkowo utrudnia znalezienie podkładu idealnego.

Re: Odcień podkładu

Numer 1B jest idealny dla bladzioszków, bałam się że będzie żółty jak Bourjois 51 ale tak nie jest! Kolor idealnie się wtapia w skóre, nie ma chamskiego odcięcia od szyji. W kocu mam podkład idealnie dopasowany, bez koniecznosci mieszania z innym :)

Re: Odcień podkładu

Podkłady prasowanie z Mac bardzo dobrze się sprawdzają :).

Re: Odcień podkładu

A jeśli się uzywało revlonu 150/110 to jaki odcień? MAP?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: