Młodzienczy Blask

  • 2015-06-22, o 10:28
  • 52
  • 18 503
  • 28
  • 38

Młodzienczy Blask

Czy ktoras z was uzywa kremu Bielendy o nazwie Mlodzienczy Blask? Jaka jest jego konsystencja i czy szybko sie wchlania? Myslalam, by uzywac go pod makijaz, dlatego zalezy mi na tym, by nie kleila mi sie skora po jego uzyciu. Widze, ze oba sa ultra nawilzajace, ale ktory ma lepsze wlasciwosci- matujacy czy odzywczy? Czy roznia sie miedzy soba konsystencja?

Re: Młodzienczy Blask

Ja miałam ten krem młodzieńczy blask, bardzo fajna konsystencja, łatwo się rozprowadza i bardzo szybko sie wchłania. no i jest też wydajny, więc starczy Ci na długo.Ogólnie kosmetyki Bielendy są dobre, więc nie masz się czego bać, z pewnością Ci podpasują.

Re: Młodzienczy Blask

A ktory dokladnie masz Mlodzienczy blask? Ten odzywczy czy matujacy?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Młodzienczy Blask

ja miałam matujący. mi odpowiada konsystencja i zapach, nie powiem ci czym sie różnią, bo miałam tylko ten jeden, więc porównania nie mam, ale jak od Bielendy to nie mogą być złe kosmetyki.

Re: Młodzienczy Blask

Ok, to chyba zdecyduje sie na ten kremik skoro mowicie ze jest niezły :) dam znac jak sie sprawuje, czy faktycznie nabralam mlodzienczego blasku po nim :D

Re: Młodzienczy Blask

he he, zalezy też ile masz lat, że chcesz taki młodzieńczy blask osiągnąć ;) he he

Re: Młodzienczy Blask

23 lata mam, mysle ze nie jest tak zle z moja skora :)

Re: Młodzienczy Blask

to spokojnie możesz go uzywać i efekt młodej skóry będzie się ładnie utrzymywał :) 

Re: Młodzienczy Blask

Miałam ten krem młodzieńczy blask w wersji matującej. Bardzo dobrze nawilżał, co nie jest regułą przy jednoczesnym matowieniu. Mat utrzymywał się około 4-5 godzin, co przy mojej skórze (bardzo tłustej i świecącej) jest niezłym wynikiem. Dla mnie miał bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłaniał. Nie uczulił i nie zapychał.

Nie używałam jego drugiej wersji chyba odżywczej. Może kiedyś spróbuję na noc.

Re: Młodzienczy Blask

Ja używałam tego kremu w wersji odżywczej i bardzo go lubię. Jest lekki, nie zapychał i ładnie radził sobie z moją suchą skórą na twarzy. Można spokojnie go używać pod podkład

Re: Młodzienczy Blask

Moja ciocia miała obie wersje, matującą używała na dzień a odżyczą na noc, niestety nie wiem jak sprawdzają się pod makijażem, ponieważ ona maluje jedynie oczy i usta :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: