Pędzel do aplikacji cieni

  • 2015-04-24, o 22:49
  • 34
  • 10 739
  • 24
  • 28

Pędzel do aplikacji cieni

Hejka.

 

Poszukuję fajnego pędzelka do aplikacji cieni na powieki, ale mniejszego niż Hakuro H70. Chodzi mi o nałożenie precyzyjnie cienia w zewnętrzny kącik i kilku odcieni na powiece oraz wstępnym roztarciu granic między nimi, ale wydaje mi się, że H70 będzie do tego zadania trochę niezgrabny przy małych oczach. Koleżanka miała coś takiego malutkiego i łopatkowatego z Inglota, ale numer kompletnie wypadł mi z głowy. Może Maestro albo ta nowa firma KAVAI będzie coś miała ciekawego?

 

Na razie pacynek nie wyrzucam, ale nakaładanie nimi cieni nie sprawia mi za dużej frajdy. :)

Re: Pędzel do aplikacji cieni

Może Hakuro H79? Wydaje się nie dużo mniejszy, ale jego kształt ułatwia pracę na małych oczach. Osobiście nie przepadam za pędzlami Maestro, więc nic nie polecę, ale kiedy maluje modelki o mniejszych oczach najlepiej - szczególnie w załamaniu - sprawdza mi się Zoeva 231. Jest okrągły, więc ładnie się nim blenduje, ale ma też "czubek", więc idealny do cieniowania w załamaniu i nakładania cieni w kąciku wewnętrzym.

Re: Pędzel do aplikacji cieni

hej

z Inglota być może jest to 20P lub 13P lub 13P/S natomiast z Kavai zerknij na pedzelek o numerze 85 albo 86

Re: Pędzel do aplikacji cieni

Teraz mam Maestro 360/8 i jest całkiem fajny. Dobrze rozciera "na dzień dobry", chociaż dokupię jednak H70 aby mieć większy na nakładanie cienia bazowego i pewnie wezmę mniejszy od Maestro. Myślę właśnie o 13P Inglota jako takim mikrusku do punktowego nakładania, ale to kiedyśtam i gdzieśtam. :)

 

Na razie i tak muszę pokompletować sobie drugi zestaw do blendowania, bo nie nadążam z czyszczeniem przed rozcieraniem. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzel do aplikacji cieni

:)

Re: Pędzel do aplikacji cieni

Ja bardzo lubię właśnie też 13P z Inglota. Da się nim nałożyć ale też "rozmiękczyć" delikatnie cień, usunąć granice. Ale polecam też typowe pencil brush czyli Hakuro h80 czy h78 które też nałożą cień, na górną i na dolną powiekę ale również rozblendują cienie.

Re: Pędzel do aplikacji cieni

polecam nakladanie cienia palcami

Re: Pędzel do aplikacji cieni

ile kosztuje ten 13P z Inglota ?

Re: Pędzel do aplikacji cieni

co kto lubi

Re: Pędzel do aplikacji cieni

Oj palcami nie! Pędzelki do rozcierania też się nadadzą

Re: Pędzel do aplikacji cieni

Do rozcierania używam tego z essence a do nakładania cieni pędzelków z for your beauty i tam z jednej strony jest normalny pędzelek a z drugiej końcówka do rozcierania :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: