lekki podkład na lato

  • 2015-06-08, o 11:31
  • 66
  • 27 011
  • 31
  • 43

Re: lekki podkład na lato

   kurcze wogóle to jestem troszke rozczarowana ,że wciąż jest u nas za malo jasnych podkładów, jest juz zdecydowanie lepiej niż kiedyś  ale to jeszcze nie to ,mnie samej cieżko znaleśc bardzo jasny podkład a jestem typowym bladziochem, i juz z niektorych firm to nawet jak są fajne konsystencje podkladów i wogole to nie patrze bo wiem ze te firmy nie maja bardzo jasnych podkładów w swoim asortymencie niestety.obecnie uzywam podkladu ,który do konca mi nie odpowiada ale chociaz kolor w miarę trafiony wiec muszę jak na razie przy nim zostac noo chyba że znajde cos równie jasnego co ten.

2015-06-23 15:30:34 autor monika212121

A myślałaś o podkładzie z Bourjois Healthy Mix ? Słyszałam że jest idealny dla bladziochów ;)Ja mam zamiar właśnie się w niego zaopatrzyć :)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: lekki podkład na lato

te z Bourjois są nadal za ciemnie, miałam próbki już różnych produktów od nich i niestety i CC krem i healthy mix w najjasniejszym kolorze są za ciemnie, z ciekawości równiez sprawdziłam w sklepie ten biały z catrice króry miał się dopasowywać do twarzy - i nie robi tego, tylko pomarańczowi skóre i robi plamy

Re: lekki podkład na lato

Mac face and body foundation -drogi ale świetny. Jest to podkład woda, więc możliwe jest uzyskanie wręcz znikomego krycia, jeśli zaś chcemy mocniejszego efektu wystarczy kolejna warstwa :)

Bella

Re: lekki podkład na lato

wszystkie podkłady w musie świetnie sprawdzają się w tej roli :)

Re: lekki podkład na lato

Karolcia te z Bourjois Healthy Mix sa dla mnie niestety za ciemne

Re: lekki podkład na lato

No Bourjois ma niestety ciemne produkty. Spróbuj może z Makeup Revolution? bo Loreal i Rimell też mają ciemne. Ewentualnie Affinitone może?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lekki podkład na lato

affinitone miałam ale niestety szybko schodzi mi z buzi

Re: lekki podkład na lato

Polecam nalato revlon color stay dla cery tlustej i mieszanej, kolor 150 buff jest jaśniutki. Utrzymuje mat i wcale nie jest bardzo ciężki.

Re: lekki podkład na lato

Ja latem jestem zwolenniczką kremów BB, a kiedy jestem opalona to rzadko się maluję podkładami ;p W tamtym roku używałam kremu BB Eveline, był spoko. Teraz przymierzam się do CC Lumene ;)

Re: lekki podkład na lato

Dla mnie też nawet najjaśniejsze drogeryjne podkłady są za ciemne. Ogólnie Revlon ma niezłą kolorówkę, co prawda Color Stay wydaje mi się na skórze za ciężki, ale Nearly Naked 110 ładnie się sprawuje, tylko trzeba uważać z tłustszymi kremami, bo się niestety utlenia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: