Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

  • 2015-06-09, o 16:48
  • 77
  • 30 891
  • 42
  • 56

Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Świetna, używam jej codziennie, wygląda bardzo naturalnie ;] Bardzo dobra jakość, nie łamie się podczas temperowania i jest bardzo wydajna. Dodatkowo ma przmocowaną spiralkę, nie śmierdzi. Mam kolor 040 - najciemniejszy, nie jest on rudawy. Trzyma sie na brwiach cały dzień i nie rozmazuje sie a mimo to łatwo się ja zmywa. Nie zrobicie sobie nią krzywdy bo nie zbiera sie w porach ani nie "grudkuje się". Polecam :] Są jeszcze dwa inne kolory, każda z Was sobie jakiś dopasuje

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

ja również mam tą kredke i również najciemniejszą ale nie jestem z niej zadowolona dla mnie ten kolor jest zbyt ciepły ,ale grzebyczek spoko

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

byc może sprawdził by Ci się kolor 030

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Ja jakoś nie przepadam za kredkami bo nigdy nie mogę dobrać odpowiedniego koloru, dlatego cześciej używam kosmetyków, które sprawdzą się kiedy chcę dorysować pojedyncze włoski.. ale przyjrzę się kolorkom, może któryś wpadnie mi w oko :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Też używam tej kredki. Jest świetna! Używam jej głównie jak się spieszę... czyli prawie zawsze :P Bardzo ładnie sie ją rozprowadza i zgadzam się, że utrzymuje się cały dzień, nawet jeżeli łatwo ją zmyć. :)

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Czasem też się spieszę i przydałoby mi się coś na szybko.. wiec jeśli tylko jakiś kolor mi będzie pasował to napewno kupie :)

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

z pewnością jakiś dopasujesz ;p

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Właśnie ja mam wielki problem żeby coś dopasować.. albo jest za ciemne albo za jasne.. czasem "mieszam" dwa kolorki żeby wyszedł jeden odpowiedni :)

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

to wydaje mi sie że lepiej zawsze za jasny wziąć, albo tak jak mówisz pomieszać, na początek brwi jaśniejszy a na końcówkę ciemniejszy :]

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Zgadzam się z Maffinka, ale szczerze mówiąc da się tą kredką budować kolor. Jak mam ochotę na delikatniejsze brwi to podkreślam je lekko, a jeżeli wolę mocniejsze wyrysowuje je dwa razy, lekko wyczesuje nadmiar i są ciemniejsze, więc chcieć to móc. :P

Re: Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Dzięki bardzo za podpowiedź ;) Fajnie ze można nią stopniować kolor, w takim razie kupie :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: