pomoc

  • 2015-05-26, o 13:39
  • 43
  • 16 054
  • 25
  • 37

pomoc

dziewczyny czy gotujac potrawy w codzinnej dziecie uzywacie parowaru? mysle o zakupie jednak nie jest to tani wydatek i wole zrobic rozeznanie czy oplaca sie to kupowac. widzialam kilka propozycji na usunięto reklamę i wydaje sie to naprawde dobre roziwazanie aby zdrowo jesc. co mysliscie?

Re: pomoc

Ja mam parowar od 2 lat, kiedyś używałam go praktycznie codziennie bo wstawiałam sobie wszytsko do parowanu.. jakieś ziemniaczki, rybę i np. kalafior czy brokuły i wszystko ładnie się robiło a ja miałam czas dla siebie, w dodatku nie brudziłam tyle naczyń :) W sumie nie wiem dlaczego z tego zrezygnowałam bo jedzenie z parowaru było naprawdę pyszne, chyba będę musiała go wygrzebać i wrócić do takiego gotowania :)

Re: pomoc

nie mam, ale ja rzadko gotuję :/ gdybym miała rodzinę, dzieci, to pewnie bym sie zdecydowała, bo jednak szybciej i zrowiej, no i jak wyżej koleżanka pisze, mniej naczyń się brudzi :D

Re: pomoc

czyli generalnie oplacalna rzecz :) dziekuje za rade chyba wezme udzial w licytacji tego cudenka :)

Re: pomoc

Muszę sobie sprawić parowar, do niedawna miałam, ale się rozwalił :( Ale jedzienie dużo zdrowsze i wg mnie smaczniejsze

Re: pomoc

Też używamy parowaru i rzeczywiście smak jest o wiele lepszy niż np produktów gotowanych w wodzie ;) 

Re: pomoc

Zdecydowanie z parowaru jedzenie jest o wiele pyszniejsze :)

Re: pomoc

Jeżeli ktoś nie jest pewny czy chcę decydować się na parowar, bo to jednak spory wydatek, zawsze można zainwestować w garnek do gotowania na parze. W zestawie są dwa garnki, w tym jeden z dziurkami w dnie i można sobie popróbować czy takie metody nam odpowiadają. Potem zawsze można używać garnka normalnie. Też jakieś wyjście. :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pomoc

To też dobry pomysł, ja osobiście gdybym miała jakieś wątpliwości to tak by zrobiła, ale wygrałam swój parowar w konkursie więc nie miałam takiego problemu :)

Re: pomoc

ja oglądałam kiedys jakis program i tam nie do końca chwalili parowary

Re: pomoc

monika212121 pod jakim względem?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: