Utrwalacze do makijażu

  • 2015-05-15, o 14:43
  • 51
  • 16 929
  • 34
  • 44

Utrwalacze do makijażu

Witam Was serdecznie! Chciałabym rozpocząć temat dotyczący utrwalaczy do makijażu. Jakich używacie do makijaży imprezowych?? Poszukuję jakiegoś utrwalacza do pomadek ale niestety nie odnalazłam jeszcze takiego kosmetyku, który faktycznie przedłużałby trwałość pomadki.... zapraszam do dyskusji

Re: Utrwalacze do makijażu

Wiele dobrego słyszałam o fixer spray od Kryolan, co prawda sama go nie uzywałam bo nie miałam takiej potrzeby ;p jednak latem szykuje mi się wesele i bardzo intenswnie o nim myślę. ;p wiadomo w sierpniu pogoda może dać popalić więc dobrze mieć coś co utrwali makijaż ;)

Re: Utrwalacze do makijażu

ja też nigdy jakioś nad tym nie mysłałam, może dlatego, że w sumie makijaż wytrzymuje mi cały dzień:) raczej stawiam na bazę, dużo od niej zależy:)

Re: Utrwalacze do makijażu

Jeśli chodzi o fixer spray od Kryolan to właśnie z niego korzystam i jest świetny...ale też dość drogi...może znacie utrwalacze w przystępnieszej cenie??

Re: Utrwalacze do makijażu

Ja też go używam, innego niestety nie znam.

http://01prototyp.com

Re: Utrwalacze do makijażu

ja sama w domu zadnego utrwalacza nie mam jedynie to u kosmetyczki zawsze tylko przed np weselem jak jestem to mi utrwala makijaz

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Utrwalacze do makijażu

nigdy nie uzywałam utrwalaczy i ciekawa jestem czy one rzeczywiście tak dobrze utrwalają makijaz i  czy po uzyciu utrwalacza twarz nie wydaje się hmm jakaś ściągnięta napięta niewiem jak to napisać

Re: Utrwalacze do makijażu

zastanawia mnie jak się sprawdzają te z makeup revolution. któraś z Was ich używała? :P

Re: Utrwalacze do makijażu

też bym chciała poznać opinię o makeup revolution :)

Re: Utrwalacze do makijażu

też mi się szykuje wesele i z chęcią bym poznała jakis nie za drogi utrwalacz. nigdy nie używałam, ale to chyba byłoby fajne rozwiązanie:)

Re: Utrwalacze do makijażu

Mnie czeka wesele we wrześniu, może to nie jest typowe lato.. ale słoneczko być może przygrzeje, więc też szukam czegoś do utrwalenia.. Najbardziej ciekawi mnie jak się sprawdzi Makeup Revolution :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: