Opalanie ;)

  • 2011-06-06, o 00:07
  • 69
  • 26 927
  • 37
  • 52

Re: Opalanie ;)

Jak dla mnie najlepsze kosmetyki do opalania to bikini z Bielendy, używam ich do twarzy osobno i osobno do ciała, nigdy się po nich nie spaliłam :) A jeżeli ktoś nie lubi się opalać na słoncu to fajne są pianki brązujące - ja miałam taką magic bronze

Re: Opalanie ;)

oj tak to też dla mnie problem, ale zazwyczaj opalam się podczas chodzenia, albo czerwone ramiona albo nogi albo mnóstwo różnych pasków na plecach^^ jak tylko słonko wychodzi to używam serii bikini z bieledny z filtrem, mimo że jest wysoki to nic nie piecze, ale z czasem coś tam złapie ale już na brązowo:)

2015-05-22 18:17:08 autor rosiehw

Też używam bikini bielendy. Na twarz i na ciało. Nigdy nie mam poparzeń słonecznych.

Re: Opalanie ;)

Jak dla mnie najlepsze kosmetyki do opalania to bikini z Bielendy, używam ich do twarzy osobno i osobno do ciała, nigdy się po nich nie spaliłam :) A jeżeli ktoś nie lubi się opalać na słoncu to fajne są pianki brązujące - ja miałam taką magic bronze

2015-05-25 19:01:24 autor Patrycja91

skusiłaś mnie :) i kupiłam przed długim weekendem własnie z bielendy mleczko do opalania faktor 20 na opakowaniu napisali anti aging i ze z kwasem hialuronowym :)

i smarowałam się, co kilka godzin, a byłam nad jeziorem, to nic sie nie spaliłam, a opalenizna ładna brązowa od razu była, dla mnie super, do tego skóra fajna w dotyku.

dzięki!

Re: Opalanie ;)

Ja staram się opalać jak najmniej, jesli mam być szczera. Bo zawsze dostaje poparzeń. Dlatego przestawiłam się na bezbolesne samoopalacze :P Efekt taki sam, a nawet lepszy :) bez bólu, bez zniszczonej skóry :) Wystarczy znależc tylko ten odpowiedni, dzięki któremu nasza skóra będzie wygladała na naturalnie opaloną.

Re: Opalanie ;)

Ja za opalaniem nie przepadam ale czasem lubię wystawić nogi żeby mi je lekko opaliło ale zazwyczaj i tak używam jakiegoś kosmetyku.. kupiłam wczoraj Bielende i wypróbuję przy najbliższej okazji :)

Re: Opalanie ;)

Ja staram się opalać jak najmniej, jesli mam być szczera. Bo zawsze dostaje poparzeń. Dlatego przestawiłam się na bezbolesne samoopalacze :P Efekt taki sam, a nawet lepszy :) bez bólu, bez zniszczonej skóry :) Wystarczy znależc tylko ten odpowiedni, dzięki któremu nasza skóra będzie wygladała na naturalnie opaloną.

2015-06-25 21:00:06 autor Wisienkowa11

To prawda, dla naszej skóry czasem wychodzi lepiej nie spędzać tyle czasu na słońcu. Ja obecnie testuję piankę Magic bronze bielendy, nogi sa po niej ładnie opalone, nie zostawia smug i nie brudzi ubrań, trzeba tylko poczekać troche aż wyschnie. Efekt utrzymuje się przez długi czas

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Opalanie ;)

Tez lubie bielendowa pianke Magic Bronze- skora wyglada jak musnieta sloncem, a na skorze nie ma zadnych plam, czy smug. Po prostu swieza delikatna opalenizna

Re: Opalanie ;)

Oj powiem Wam,ze sama również mam problemy z tym.ze opalam się głównie na czerwono.Zawsze miałam. Tak wiec obecnie staram się uzywać wysokich filtrów. Przynajmniej potem nie cierpię. Słónce nie jest dobre dla naszej skóry bo sprawia,że ta o wiele szybciej się starzeje. Czy wiecie,ze nie wystarczy jedynie użyć kremu na samym poczatku opalania się a trzeba go regularnie dokładać? Jeśli zapominacie to polecam kupić sobie opaski na rękę.Experto Sun. Znajdziecie na przykład w Rossmanie na dziale z kosmetykami do opalania sie. Bardzo fajny i  przydatny gadżet. Również dla dzieci bo taka opaska na ręce pokazuje jak mocne jest słońce oraz kiedy trzeba go unikać a kiedy znowu użyć kremu. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Opalanie ;)

opalic sie torche to zdrowo ale opalać godzinami na skwarke powoduje starzenie się szybkie skóry i czerniaka

Re: Opalanie ;)

a ja unikam słońca i uwazam, ze przyczynia sie do powstawania przebarwien i przyspiesza starzenie sie skory

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: