Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

  • 2012-08-17, o 18:37
  • 65
  • 30 205
  • 30
  • 48

Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Czy znalazlyscie juz najlepszy samoopalacz do twarzy ktory wyglada najbardziej naturalnie -jest nieszkodliwy?
czyli:nie zapycha,nie wysusza,nie podraznia,nadaje sie do cery wrazliwej ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Ja używam chusteczek samoopalających z Rossmana albo tesco. Nie robią smug i nie szkodzą mojej wybrednej cerze.

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Nie jestem fanka samoopalaczy, zwlaszcza do twarzy :( A moje ramiona i dekolt szybko lapia slonce, wiec musze jakoswyrownac koloryt zeby na twarzy tez miec jakas opalenizne. Jak na razie najlepiej sprawdza sie pianka magic bronze z Bielendy  :) Mam tą jasniejsza, bo z natury mam dosc jasna karnacje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

a ta pianka magic bronze to tylko jest do całego ciała? nie robi plam itp ?

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

ta pianka magic bronze jest też do ciała, ja używam jej na nogi, aby trochę je przyciemnic i nie spalić się jak tylko słonko na dobre wyjdzie:) jak na razie nie ma żadnych plam, super jednolicie, nawet jak sięczegos nie dotrze:)

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

aaa to chyba kupie sobie ta pianke, a z jakiej ona firmy? w sumie moze jak powiem w sklepiej ze magic bronze to bedzie wiadomo o jaka pianke chodzi. ;)

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

ja też używałam kiedyś tej pianki Magic bronze, ona jest firmy Bielenda. Ładnie wyrównuje koloryt. A do twarzy dla bladych osób fajny jest Argan Bronzer też tej firmy, przynajmniej u mnie ładnie rozświetlał twarz

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

właśnie tez słyszałam o tym argan bronzer i chyba na początek na niego się zdecysuję :)

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

hmm zaciekawił mnie ten argan bronzer ale musze przeczytac jego skład w sklepie

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Magic Bronze Bielendy to pianka brązujaca do ciała w dwóch wersjach: dla jasnej dla ciemnej karnacji. W skład tej serii wchodzi też chusteczka brązująca do calego ciała. Trudno jest mi coś powiedzieć o Magic Bronze, bo to nowość (widziałam już w rossmannie). Pianki jest 150 ml i nie wiadomo czy jest wydajna...

Argan Bronzer Bielendy to koncentrat brązujący. Używam od około trzech tygodni. Na razie jestem zadowolona. Daje efekt skóry delikatnie muśniętej słońcem, efekt ten można stopniować, ale raczej trudno zrobić sobie krzywdę. Po pierwszej aplikacji cera nabrała zdrowego koloru, ale trudno powiedzieć, żeby była opalona. Poza tym fajnie pachnie i nawilża. Można dodać pare kropel do ulubionego kremu. Niestety po aplikacji trzeba dokładnie umyć ręce.

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

pianka magic bronze mimo wiekości jest wydajna,ponieważ mam już jakiś czas i nie czuje aby dużo z niej ubylo:) więc smiało:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: