Krem pod oczy - potrzebna opinia

  • 2013-11-27, o 23:45
  • 42
  • 19 239
  • 30
  • 32

teraz mam krem forte nano cel extreme, też mega pod oczy:)

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

teraz mam krem forte nano cel extreme, też mega pod oczy:)
2015-05-21 14:58:28 autor rosiehw

Moja starsza siostra używa tego kremu i bardzo sobie chwali na zmarszczki, także ja na pewno go wypróbuje jak zaczną mi się pojawiać pierwsze...

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

to to głównie tylko właśnie forte nano cel extreme przy oczach używam, ale kupiłam dla mamy na prezent:)

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

Wg mnie najlepsze kremy pod oczy ma L'oreal. Przede wszystkim nie uczulają, nie szczypia i nie pieką:)

Miałam chyba wszystkie tej firmy, nawet te 60+ (używałam na noc, bo sa bardzo gęste). Niezłe kremy ma tez Avon, ale nie z serii solutions tylko Anew. Zupełnie nie odpowiadaja mi kremy pod oczy Ziai. Pieką i szczypią, kazdy jeden.

 

 

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

Ja ostatnio na opuchnięte oczy kładę plastry ogórków i opuchlizna i wory z oczu schodzą ale ciągle nie mogę sobie poradzić z sińcami :)

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

chetnie poczytam opinie  kremach pod oczy bo własnie mam zamiar kupic

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

krem z avon anew genics jest jedynym kremem, który jak do tej pory dał jakiś efekt zmniejszenia widoczności sińców po moimi oczami. Uzywam go od kilku miesięcy regulanie i nie zamienię go na inny. Przed anew używałam naprawdę masę kremów przeciw sińcom i nie widziałam takiego rezultatu jak teraz po używaniu anew genics także ja jak najbardziej polecam własnie ten krem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

Znam świetny krem Vichy http://vichy.e-farm.pl/p/4784/VICHY-AQUALIA-THERMAL-Balsam-rozbudzajacy-spojrzenie-NOWOSC.html, dzięki ktoremu od samego początku widać wspaniałe efekty :)

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

Ja bardzo lubię Oeparol Hydrosense. To jest taki kremik idealny dla młodej cery, ładnie wygładza i nawilża, ale większych zmarszczek nie zlikwiduje.  Nie mam jakichś wielkich problemów ze skórą pod oczami ale nawilżanie tego obszaru powinniśmy zacząć już w młodym wieku. Idealny pod makijaż, póki co wystarcza mi. 

Re: Krem pod oczy - potrzebna opinia

polecam krem z Alterry pod oczy i z ziaji krem z wit. A i E. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: