Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

  • 2015-04-21, o 11:58
  • 65
  • 23 783
  • 40
  • 51

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Z bronzerów to od zawsz Bourjois używam, moim zdaniem najlepszy. A do ciała do rzswietlenia polecam piankę magic bronze bielendy, nie zostawia smug, a nogi wyglądają na bardziej opalone :)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

pudrów też nie używam bo nigdy mi nie wychodzi molowanie się nimi, a ten argan bronzer już mam- bardzo łądnie nadaje kolor skórze, niemal złocisty:)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Rozświetlacze i róże z I <3 Mekup, te w pudełkach w kształcie serduszek <3

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

rozświetlacz jaki polecam i używam to Diamond Illuminator z Wibo, kosztuje ok. 10 zł a wygląda bardzo ładnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

w którymś temacie na forum dziewczyny polecały Kobo sahara sand i nubian desert. Ostatnio byłam w naturze i zerknęłam na nie. Wybrałam sobie nubian desert bo sahara sand wydawal mi sie teraz na lato za jasny. ;p fajne kolory, chlodne i nie wpadające w pomarańczowy. tylko muszę się nauczyć go aplikować bo do tej pory za dużo mi się go nakładało na twarz i nieciekawie to wyglądało ;p ale ogólnie jest ok ;) 

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

   ja od jakiegos czasu  mam właśnie te dwa kolory i musze powiedzieć że sa fajne ,zimne ,absolutnie nie wpadające w pomarańcze tak jak napisałaś, nie utrzymują się może jakoś specjalnie  długo na twarzy no ale ja uzywam ich zamiennie z Bahama mamą (wiec moze dlatego postawiłam im wyzszą poprzeczkę) ale napewno je polecam ,fajne niedrogie ,chłodne bronzery.

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Mój ulubiony bronzer to puder HD do konturowania z Inglota w odcieniu 505. Świetnie się go rozciera, nie tworzy plam, utrzymuje się cały dzień. Natomiast rozświetlacz, którego ostatnio bardzo często używam to MUA Undress Your Skin. Ma bardzo ładny, delikatny, różowy odcień i nadaje się zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Lubię używać go również jako cienia do powiek.

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Polecam serdecznie bronzer z Mac'a give me sun, do tego róże z MUR paleta SUGAR and SPICE, rozświetlacz z kobo (rewelacja)

mój sprawdzony i idealny zestaw :) 8)

Weronika Golik

Isa Dora Face Sculptor ;)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Zastanawiałam się kiedyś nad zakupem bronzera z MAC.. jak się u ciebie sprawdza? Myślisz ze nada się jako jeden z pierwszych brokerów? ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: