Preparaty na pajączki na nogach?

  • 2015-05-25, o 19:10
  • 56
  • 27 565
  • 40
  • 53

Preparaty na pajączki na nogach?

Polecacie jakieś maści/ kremy/ preparaty które pomogą pozbyć się pajączków na nogach, albo sprawią że będą mniej widoczne? Bo mam z tym spory problem...

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

Miałam kiedyś krem z Avonu, który brązowił nogi i nadawał im lekko błyszczący wygląd. Śmierdział przepotwornie, ale był dobry. Niestety został wycofany.

Teraz używam kremu korygującego 10 w 1 cc bielendy. Lekko rozświetla, ma delikatne drobinki, daje subtelny satynowy efekt. Niestety ma małą pojemność  - tubka 175 ml. Potrafi zatuszować drobne przebarwienia i pajączki. Myślę, ze jest godnym i znacznie tańszym nastepcą "rajstop w sprayu" Sally Hansen.

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

Miałam kiedyś krem z Avonu, który brązowił nogi i nadawał im lekko błyszczący wygląd. Śmierdział przepotwornie, ale był dobry. Niestety został wycofany.

Teraz używam kremu korygującego 10 w 1 cc bielendy. Lekko rozświetla, ma delikatne drobinki, daje subtelny satynowy efekt. Niestety ma małą pojemność  - tubka 175 ml. Potrafi zatuszować drobne przebarwienia i pajączki. Myślę, ze jest godnym i znacznie tańszym nastepcą "rajstop w sprayu" Sally Hansen.

2015-05-27 13:56:30 autor zuzka87

Tez stosuje krem cc z bielendy bo jest tani i dobry, sally hansen niestety zbyt drogi produkt dla mnie...

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

najpewniejsze są zabiegi w linice melitus na problemy z pajączkami na nogach

 

 

 

 

 

 

 

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

Moja mama używała kiedyś kremu Cmd Naturkosmetik i całkiem fajnie działał na pajączki, jednak nie likwidował ich w 100% ale lekko zmniejszał :) 

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

zamiast szukać mazidła to do lekarza się udaj, być może da się to wyleczyć ziołami czy dietą

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

Też dużo słyszałam o tym, że można to leczyć różnymi ziołami :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

ja stawiam ziola i różne takie preparaty

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

zabiegi laserowe

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

Cięzko będzie usunąc kosmetykami pajączki. Wydaje mi się, że jedynie laser da radę. 

Re: Preparaty na pajączki na nogach?

Tu pomoze jedynie zabieg, kremami i innymi specyfikami mozna jedynie je delikatnie zatuszowac
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: