Depilacja depilatorem i wrastające włoski

  • 2012-04-23, o 21:54
  • 153
  • 100 030
  • 61
  • 103

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Wosk jest dobrym tematem - mamy na te zabiegi mnóstwo klientek, a samo wykonywanie tego nie wymagało miesięcy spędzonych w szkole. Z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej klientek - twierdzą, że szybkość odrastania włosków jest coraz mniejsza

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

poszukuję informacji praktycznych na temat depilatorów laserowych do domowego użytku. Niestety nikt na razie nie używał, a w sprzedaży już są. ponieważ mam swój i w zasadzie może być, ale odrastają mi włosy po ok 2 tygodniach, czasem wrastaja (bez różnicy czym depiluję). pomyślałam że może właśnie laserowy, skoro w sprzedażny to bezpieczny, ale szukam doświadczonych, bo cena od 400 nawet 1000 zł?

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Maxineczka robiła recenzję jednego z takich depilatorów. Możesz ją znaleźć tutaj.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Za 1000zł to możesz sobie ufundować cały zabieg depilacji laserowej w salonie, więc za taką cenę na pewno nie warto jest kupować tego sprzętu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja używam depilatora również do pach i okolic bikini i faktycznie w tych miejscach włoski mi trochę wrastały, ale od razu zaczęłam działać. Przede wszystkim regularne pilingi, ale nie za częste żeby dać skórze zregenerować się. Do tego po każdej depilacji smaruje się emulsja Tend Skin Liquid, znalazłam ją na vitalab.pl szybko goi czerwone krostki, przynosi ulgę po depilacji.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja nie mam odwagi pociągnąć sobie sama pach depilatorem. Wolę jak to zrobi kosmetyczka. Chodzę na wosk, a po nim robimy epil free. Po kilku zabiegach efekt jest porównywalny z laserem. Jesień i zima to dobry czas, żeby zadbać o depilację, bo chowamy skórę pod spodniami bez obaw, że ktoś zobaczy te zapuszczane włoski.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

mi czasem i peelingi nie pomagały... do tej pory pamiętam jak po pierwszych trzech depilacjach depilatorem rozdrapywałam krostki żeby te włoski sobie wyciągnąć na zewnątrz :/ Teraz z nogami trochę mi przeszło ale np bikini to jest dla mnie wielki dramat... Wstyd się przyznać ale goliłam się od wielkiego dzwonu :/ Każdy chyba krem mnie uczulał, a po zwykłej maszynce skóra wyglądała strasznie, cała czerwona i w  krostach. Nie było wyjścia i w końcu uzbierałam sobie na depilację laserową i wybrałam jeden z salonów kosmetycznych usunięto reklamę trochę się wstydziłam ale po 3 zabiegu już nie było dla mnie to aż tak krępujące :)

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

A nie boicie sie depilacji laserowej w okresie lata? Ja wiem, że strefa bikini może nie jest wystawiana na promienie słoneczne, ale np twarz czy nogi? Poza tym podrażnienia. Ja zawsze stosowałam zwykła maszynkę, nastepnie depilator. Ale podraznienia, wrastające włoski mnie zniechęcaja. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się włosków w inny sposób?

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Tak jak już kiedyś mówiłam - pasta i epilfree. Po paście nie wrastają tak bardzo jak po wosku.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

U mnie włoski wrastają nie zależnie od tego czy się golę czy depiluję depilatorem, próbowałam używać peelingów ale też za dużo u mnie nie działały, później szukałam jakiegoś kremu ale też nic u mnie nie zadziałało aż w końcu dałam sobie spokój i nie wiem czemu ale problem zniknął od tak.. a nic nadzwyczajnego nie robiłam :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: