Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

  • 2015-04-23, o 10:07
  • 57
  • 20 300
  • 29
  • 42

Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

hej

    szukam odzywki/maski do włosów suchych i najlepiej cienkich. ,od wielu lat używam Rigenolu Lipoproteinowego kremu odżywczego do włosów ale szukam jeszcze czegoś na zmiane .

 

   mogłybyście jeszcze dodatkowo doradzić mi dziewczyny  jakąś odżywke(spray) do włosów bez spłukiwania na lato z filtrami przeciwsłonecznymi UV,

najlepiej bez alkoholu i bez dużej ilośći silikonów?

                                                                              z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiaaam

 

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Ja miałam kiedyś maskę z Pantene NATURE FUSION . Przepiękny zapach i dobrze zrobiła moim włosom, chętnie do niej wrócę ;) ale jeśli chodzi o silikony i alkohole to nie wiem bo nie skupiam się jakoś na składach. Teraz mam maskę Crema al Latte ma taki budyniowy zapach, jest ogromna i tania. Użyłam jej kilka razy i włosy były mięciutkie i wygładzone, chociaż miałam wrażenie że trochę przeciążone. VitalDerm HAIR MASQUE ARGAN ta też jest super więc ją też mogę polecić ;)

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Ja polecam z Wella Pro series repair odżywkę , włosy po niej są lejące ale nie przetłuszczone i pięknie pachną do tego się łatwo rozczesują( ja mam włosy kręcone więc to dla mnie ważne bo strasznie się plączą)

 

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Moje ulubione to BALEA odżywka do włosów odbudowywująca Repair + Pflege Spulung i ISANA Repair Nutrition :)

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

dzięki dziewczyny ,a czy jeszcze znacie jakąś dobrą odżywke przeciwsłoneczną z filtrami na lato ?

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

   dziewczyny szukalam szukałam az wkońcu znalazłam dobrze chroniącą włosy przed słońcem odżywkę (a właściwie spray) i co dla mnie wazne naturalną bez zbędnych silikonów i alkoholi a mianowicie   Zestaw - Mikstura ochronna do włosów  ,którą mozna  zamówić jedynie na http://www.biochemiaurody.com ale nieszkodzi bo warto ,kosztuje niecałe 20 zł no i ten skład bardzo fajny .polecam

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

muszę coś wypróbować, bo po pierwszym w życiu farbowaniu włosów, stały się one okropne. szare, szorstkie i łamliwe. ;( aż żałuję, że malowałam.

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Marion <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Lubie maskę z Kallosa z keratyną i algami.

Odżywkę z Aussi chyba każdą jaką miałam .

Oraz Lee Stafford -Maska do włosów Hair Growth Treatment

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

polecam maskę do włosów z Hebe Farcom Seri Natural Line Argan Oil kosztuje ok. 15 zł a z promocji można ją dorwać nawet koło 10

Re: Jakie są Wasze niezawodne odzywki/maski do wlosów ?

Kallos Creme al latte, Chocolate i Biovax z olejami. Ale na pierwszym miejscu i tak mleczna creme al latte. Nie do pobicia jak do tej pory. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: