Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

  • 2014-07-10, o 10:55
  • 33
  • 11 445
  • 26
  • 30

Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Cześć dziewczyny. Widziałyście nową promocję biedronki? Można w jej ramach sprawić sobie szampony i odżywki z serii Argan Professional w cenie 9,99 każdy. Moim zdaniem warto jest skorzystać ponieważ każda z nas pewnie wie,że kosmetyki z zawartością tego olejku do najtańszych nie należą
Tak czy inaczej do kupienia są 3 rodzaje:
do włosów zniszczonych
do włosów suchych
oraz do włosów farbowanych
Ja sprawiłam sobie wersję do włosów suchych i muszę przyznać,ze już po 3 zastosowaniu moje ,,siano" na głowie jest tak jakby bardziej okiełznane, bardziej błyszczące.

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

a z jakiej to marki ta linia argan?
Ja używam z cece i chętnie bym się załapała, gdyby to było to, a mam do biedronki paręnaście kilometrów:)

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

mnie nachodzi na mysl tylko bielenda, ale to dlatego ze ja lubie i uzywam tych olejkow, ale jakby te wlasnie byly w biedronce to bym chetnie sie przejechala:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Bioelixire, Argan Oil Serum. Za tę cenę warto. Choćby do zabezpieczania końcówek bo ma silikony w składzie.

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

    ja bym nie kupowała kremów balsamów itp w biedronce bo tam olejku arganowego sa znikome ilość bądźmy szczerzy lepiej kupić oryginalny olejek bo tylko wtedy wiesz że kładziesz na włosy 100% olejku ,po drugie jest bardzo wydajny ,ja zapłaciłam za olejek 60 zł za 100 ml bio olejku i przy każdym myciu biorę odrobine na końcówki ,ponadto codziennie kłade na całą twarz zamiast  kremu na noc.mam jeszcze połowe buteleczki a mam go juz ponad  4 miesiące. kupiłam go razem z masłem karite ,jego uzywałam dopiero kilka razy ale skóra po nim super nawilżona(również kłade na noc zamiast kremu z racji tłustej konsystencji) ,polecam .

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Też mam 100% olej, wychodzi bardziej...uniwersalnie. 

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Ja też zdecydowanie wolę kupić olejek arganowy, mam w zapasie i napewno będe używać za jakiś czas :)

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

ja w biedronce nie kupuje kosmetyków

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Mam maskę z olejem min. arganowym. A tych kosmetyków nie próbowałam jeszcze. 

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Może się skusze na coś, bo tyle razy się zastanawiałam jak mijałam półkę z nimi.

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Lepiej ten olejek kupić osobno, bo tam go prawie nie ma
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: