Re: Jakie odżywki do rzęs ?

  • 2015-04-28, o 18:34
  • 38
  • 12 439
  • 24
  • 36

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Od kilku tygodni mam problem z rzęsami, zawsze były grube, długie i podkręcone . Nie potrzebowałam praktycznie maskary, a teraz jeśli jej nie nałożę niemam rzęs. Zrobiły się rzadkie, cienkie i nie chcą się w ogóle podkręcić . Troche je torturuje różnymi domowymi sposobami np. na noc nakładam aplikatorem od maskary wazelinę kosmetyczną , staram się nakładać jak najmniej kosmetyków. Ale to nic nie daje. POMÓŻCIE :)

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Czytałam kiedyś, że olejek rycynowy dobrze działa na rzęsy ale sama nigdy nie próbowałam ;p 

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Fajne są odżywki Eveline.

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

hej

    wazelina ? to juz lepiej olejek rycynowy (ale na jego efekty trzeba długo czekać ),sa jeszcze odżywki najlepsza to revitalash ale bardzo droga jej tańsza wersja to bodetko lash . swoją drogą to dziwne skoro nigdy nie miałaś z nimi problemu a teraz są takie, może czymś je podrażniłaś albo masz uczulenie na któryś składnik kosmetyku?

   obydwie wyżej wymienione odżywki  zawierają bimatoprost który stosowany jest w leczeniu jaskry ,( obniża ciśnienie gałki ocznej) ,moze to prowadzic do bardzo powaznych skutków ubocznych zarówno na powiekach jak i w gałce ocznej ,wiec niewiem czy któryś z tych specyfików zakupie.

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Ja używałam olejku rycynowego i naprawdę działał, pierwsze efekty widziałam już po 2 tygodniach :)

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

olej rycynowy i czysty 100% arganowy. serum 4 long lashes.

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

nie uzywam żadnych

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Ja lubię olejek rycynowy.

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

ja jestem w trakcie testowania regenerum.

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

4Long Lashes polecam. Dobra odżywka no i tańsza niż wymieniane wyżej.

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

wymienione odżywki  zawierają bimatoprost który stosowany jest w leczeniu jaskry ,( obniża ciśnienie gałki ocznej) ,moze to prowadzic do bardzo powaznych skutków ubocznych zarówno na powiekach jak i w gałce ocznej ,wiec niewiem czy któryś z tych specyfików zakupie.

2015-04-29 15:33:58 autor monika212121

 

Skoro obniżają, a nie w drugą stronę, to raczej nie powinno być problemów do zmartwień. Raczej z przyczyn cukrzycy, złej diety właśnie ciśnienie oka skacze do góry, więc odżywka do rzęs nie narobi dużo szkód w tym temacie.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: