Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

  • 2015-04-21, o 11:58
  • 65
  • 23 767
  • 40
  • 51

Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

 

Hej

   chciałabym sobie kupić jeszcze jeden bronzer ważne żeby był matowy ,chłodny i długo sie utrzymywał na twarzy(fajnie jakby jeszcze przy tym był wydajny) ostatnio używałam bahamy mamy ( super produkt ale troszke jak dla mnie za ciepły) i kobo sahara sand( z kolei fajny kolorek ,zimny ale mało wydajny i raczej szybciej "schodzi " z buzi pod koniec dnia ) ,chciałabym jeszcze jakiś rozświetlacz bo jeszcze nigdy żadnego nie miałam ,słyszałam pochlebne opinie o mary-lou manizer z the balm,ale czy wart swojej ceny hmm ?

 

      jakie polecacie dobre bronzery i fajny nie nachalnie świecący ,w jakimś fajnym(nie białawym) kolorze rozświetlacz ?

                                                                               dzięki za odpowiedzi i pozdrawiaaaaam

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Zamiast mary-lou możesz kupić rozświetlacz z wibo albo lovely. Są co prawda nieco mniejsze ale dużo tańsze - kosztują ok 10 zł. Też mam ten bronzer z Kobo ;-)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

 Też mam ten bronzer z kobo i jestem zadowolna. Jeżeli chodzi o rozświetlacz to tak jak poprzedniczka proponuję spróbować coś z niższej półki na poczatek, np. ten z Lovely, kosztuje 8,99 ( a w zbliżającej się promocjii w Rossmannie będzie można go dorwać za grosze) ;)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

hejka

dzięki za Wasze porady .moze na sam początek rzeczywiście kupie ten z Lovely ,a kiedy będzie ta promocja w rossmanie dokladniej ?

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

właśnie dokupiłam sobie bronzer z Kobo nubian desert ,fajny zimny kolorek,ale rozświetlacza jeszcze nie kupiłam jakos nie moge sie do tego produktu przekonać....

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Promocje w rossmannie ruszają od jutra:)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Z róży to lubię MAC, Sleek i I♥Makeup a brązerów niestety nie używam :)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Bonzer mam w kolorze zimnym, piękny - z Pierre rene bronzing face nr 13 (najciemniejszy, wcale nie jest taki ciemny). A rozświetlacz polecam z MUR Goddess of Faith.

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

byłam jakis czas temu w naturze i sprawdzałam BRONZING POWDER Pierre René (01 lightt bronze i 02medium bronze) baardzo duże opakowanie swoja drogą , ale dla mnie są za ciepłe jak na bronzery. tego co pisałaś nie było ale jak widziałam fotki w necie  to kurcze troszke ciemny się wydaje ,a jak z pigmentacją u niego ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Mam porcelanową cerę a mam najciemniejszy bronzer. Ma odcień zdecydowanie chłodny, lekko połyskujące wykończenie (bez drobinek). Na zdjęciu produktu faktycznie może straszyć, poszukaj go w grafice google - pare dziewczyn pokazywało go na buzi (sprawdź kosmetyczna-hedonistka i okiem-kredka-malowane). Długo się utrzymuje, można stopniować efekt...w każdym razie pomarańczowa nie będziesz :)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

dziewczyny miała któraś z Was ten puder brązujący matowy z GOSH ?

chciałabym go porównac z bahamą mamą jesli chodzi o pigmentacje i wydajność

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: