Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

  • 2012-03-08, o 22:02
  • 121
  • 72 259
  • 51
  • 65

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Najlepszy produkt jaki znam to po prostu pasta do zębów ajona. Swego czasu pomogła mi wydostać się z problemu krwawienia dziąseł, do paradontozy nie dopuściałam, chociaż zdaję sobie sprawę co byłoby wtedy. W zasadzie od czasu kiedy systematycznie korzystam z tej pasty, problemów z zębami nie mam, a tym bardziej dotyczy to dziąseł.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

U mnie sprawdza się apidentic. Nic nie zastąpi jednak wizyty u specjalisty, który doradzi najlepszy sposób leczenia kiedy naprawdę dziąsła są już w opłakanym stanie.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Oleńka, mi pasty też nie pomogły na leczenie dziąseł. Obecnie żuję takie specjalne gumy i jest ok

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Problemy z dziąsłami takie jak krwawienia to może być początek parodontozy dlatego lepiej od razu wybrać się do specjalisty.

Usunieto spamy !!!

przeprowadzki wrocławtransport wrocław

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Po prostu trzeba szybko reagować. To przecież zwyczajna rana... Im dłużej krwawi tym jej stan jest poważniejszy.
Ja szybko zmieniłam szczoteczkę i pastę. Ajona pomogła. Później już, przynajmniej do dziś, ten sam problem się nie powtórzył.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

ja używam specjalnych past do wrażliwych dziąseł ,dobre sa też ziołowe płukanki

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

monika, jakie płukanki polecisz? :)

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Elmex i sensodyne. Tylko po tych nie krwawią mi dziąsła. Płukankę polecam Elmex sensitive plus.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Pracuję w sklepie stomatologicznym, więc z opinii wielu klientów oraz stomatologów mogę polecić pasty:

(większość dostępnych tylko w aptekach lub sklepach stomatologicznych)

-Arthrodont (przy dużym krwawieniu)

-KinGingival

-meridol (przy małym krwawieniu)

-Vitis Gingival

Może komuś pomoże:)

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Pracuję w sklepie stomatologicznym, więc z opinii wielu klientów oraz stomatologów mogę polecić pasty:

(większość dostępnych tylko w aptekach lub sklepach stomatologicznych)

-Arthrodont (przy dużym krwawieniu)

-KinGingival

-meridol (przy małym krwawieniu)

-Vitis Gingival

Może komuś pomoże:)

2015-06-22 16:39:25 autor

Jak mi krwawiły dziąsła to mój lekarz przedewszystkim powiedział że muszę używać szczotki do zębów z ultra miękkim włosiem (polecam szczoteczki PARO) a druga sprawa to zapytał czy poprawnie szczotkuje zęby, a dopiero na samym końcu kazał szukać odpowiedniej pasty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: