Re: Jakie odżywki do rzęs ?

  • 2015-04-28, o 18:34
  • 43
  • 12 836
  • 27
  • 40

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Od kilku tygodni mam problem z rzęsami, zawsze były grube, długie i podkręcone . Nie potrzebowałam praktycznie maskary, a teraz jeśli jej nie nałożę niemam rzęs. Zrobiły się rzadkie, cienkie i nie chcą się w ogóle podkręcić . Troche je torturuje różnymi domowymi sposobami np. na noc nakładam aplikatorem od maskary wazelinę kosmetyczną , staram się nakładać jak najmniej kosmetyków. Ale to nic nie daje. POMÓŻCIE :)

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

hej

    wazelina ? to juz lepiej olejek rycynowy (ale na jego efekty trzeba długo czekać ),sa jeszcze odżywki najlepsza to revitalash ale bardzo droga jej tańsza wersja to bodetko lash . swoją drogą to dziwne skoro nigdy nie miałaś z nimi problemu a teraz są takie, może czymś je podrażniłaś albo masz uczulenie na któryś składnik kosmetyku?

   obydwie wyżej wymienione odżywki  zawierają bimatoprost który stosowany jest w leczeniu jaskry ,( obniża ciśnienie gałki ocznej) ,moze to prowadzic do bardzo powaznych skutków ubocznych zarówno na powiekach jak i w gałce ocznej ,wiec niewiem czy któryś z tych specyfików zakupie.

 

 

 

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Z tańszych cudeniek to polecam olej rycynowy z apteki. Z średniej półki polecam serum Long 4 Lashes.

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

olejek rycynowy to mój faworyt jeśli chodzi o pielęgnację rzęs :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Olejek rycynowy wzmacnia i sprawia, że rzsy stają się ciemniejsze. Ja używam Realash...kosztue sporo, ale jest świetny...minus...jak zaczynasz go stosować to nalepiej nie przestawać go używać...tylko z czasem zacząć go stosować np. dwa razy w tygodniu. W momencie gdy diametralnie przestaesz go używać, rzęsy zaczynają wypadać...

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Również polecam olejek rycynowy do rzęs, używam od jakiegoś czasu i zauważyłam, że moje rzęsy sa , gestsze i nieco dluzsze ;) 

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Ja po ponad miesiącu regularnego używania olejku rycynowego widzę ogromne różnice, nie tylko we wzroście rzęs ale i ich miękkości :)  

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Raczej odradzam olejki i wazelinę. Wypróbuj LashVolution. To nowe serum dostepne jedynie w aptece. Badania wykazały 87% dłuższe i 80 % gęstsze rzęsy po stosowaniu odżywki przez około 3 miesiące. Ponad to serum jest bardzo bezpieczne i łatwe w użyciu.

 

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Czemu od razu odradzać? Naturalne sposoby są najlepsze, tylko trzeba poczekać na efekty trochę dłużej, ale przynajmniej nie zaszkodzą. Ja stosowałam Regenerum w sumie z ciekawości. Nie dało spektakularnego efektu, ale różnica była widoczna. Poza tym bardzo polecam olejek rycynowy i na twoim miejscu sprawdziłabym czy coś z kosmetyków, których używasz cię nie uczula, skoro wcześniej nie miałaś problemu.

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Czysty olej rycynowy stosowany bezpośrednio może podrażniać wrażliwe oczy. Oczywiście nie u wszystkich tak będzie. Polecam wcieranie w rzęsy pomadki z rumiankiem z Rossmanna. :)

Re: Jakie odżywki do rzęs ?

Ja słyszałąm, że dziewczny używały jako odżywki do rzęs pomadki do ust ochronnej Alterra ze względu na bardzo dobry skład. Aplikowały werstewę za pomocą szczoteczki od tuszu. Czystej oczywiście. Ponoć efekty były po paru miesiącach. Ja jednak mam tak wrażliwe oczy, że bałabym się , że coś dostałoby mi się do oka no i ..... wiadomo...masakra. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: