Makijaż zajmuje za dużo czasu...

  • 2011-10-22, o 22:28
  • 89
  • 32 630
  • 43
  • 56

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Nigdy nie używałam w sumie eyelinera, nie umiem się tym posługiwać, kreski zawsze wychodzą mi krzywo. Da się jakoś tego nauczyć, żeby ładnie wyglądało.
A tak na co dzień to kredka i mascara. I to jedyne, co mam na twarzy.

A.

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

ja używam bazy pod cienie, cień,tusz,cienie do brwi,puder i zajmuje mi to ok.10-15 min. Cienie wklepuję pędzelkiem w powiekę i to jest moim zdaniem szybsza aplikacja a nadmiar z pędzelka strzepuję

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

czy ja wiem czy cienie pochłaniają najwiecej czasu dla mnie nie .używam dwóch cieni, tuszu, korektora, podkładu,pudru ,bronzera i cienia do brwi ,makijaż zajmuje mi niecałe 15 minut ,wiec wydaje mi sie ze to kwestia wprawy po prostu.

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Jak miło, że nie tylko mnie dotyczy ten problem :) Niestety, takie są już uroki wykonania makijażu, że wymaga on czasu. Ja staram się jak najmniej malować, żeby zaoszczędzić jak najwięcej czasu, ale niestety nie jest to takie proste... 

http://hairs.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

U mnie na co dzień idzie to sprawnie i szybko :) krem, podkład, puder, tusz i gotowe :D czasami  puder do brwi ale w ostatnich kilku dniach nawet tego nie robiłam więc minuta zaoszczędzona :) co innego jak szykuje się jakaś impreza :) wtedy mogłabym siedzieć i siedzieć żeby wszystko wyglądało ładnie :)

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Ja tez na codzień staram się robić makijaż jak najszybciej :) żeby zaoszczędzić ja najwięcej czasu :)

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Ja działam jak maszyna. Kwestia wprawy :)

ja stosuje takie kosmetyki, ktore sa trwale, np z bel mam pomadke, ktora dlugo sie utrzymuje, z gr konturowke, fluid tez mam dobry a puder w kamieniu to musze wiadomo poprawiac sie co jakis czas

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

wydaje mi się że to kwestia wprawy, np. na początku kreski zajmowały mi 5 min, a teraz to w 5 min robie kreski+cieniowanie, a rano wiadomo każda minuta się liczy :]

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Chciałabym wkońcu zacząc używać cieni i jakoś lepiej się malować na co dzień, ale jestem chyba zbyt leniwa :D szczególnie rano :) Moze kiedyś się wezmę i tak to opanuję, że mi też uda się w 5 minut ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: