Tusz idealny

  • 2015-04-07, o 23:17
  • 68
  • 25 145
  • 37
  • 51

Re: Tusz idealny

hej

używałam tego The falsies, fajnie pogrubia ale wydaje mi sie że lepiej pogrubia jednak  colossal volum lub maxfactor 2000calorii.

Re: Tusz idealny

2000 calorie zużyłam chyba dwa opakowania i byłam mega zadowolona więc jeśli Falsies daje słabszy efekt to podziękuję. ;p szukam czegoś co da mi podobny efekt, jednak teraz przymierzam się do jakiegoś tuszu z podkręconą szczoteczką ;) 

Re: Tusz idealny

Używam Lash Sensational - efekt jest super, podnosi i podkreśla rzęsy niesamowicie, a mam krótkie więc dla mnie efekt jest wow :-)

Ja lubię tusze z MaxFactor .. nigdy się na nich nie zawiodłam :)

Re: Tusz idealny

Ja od niedawna używam Max Factor 2000 calorie i jak na razie faktycznie jest super. Pani w drogerii mówiła, że ten cieszy się dużym zainteresowaniem, ale polecała również L'oreal. Zależy też czego oczekujesz - czy pogrubienia, podkręcenia czy też wydłużenia. 

http://hairs.pl

Re: Tusz idealny

uzywałam maxfactor 2000calorii(byłam z niego bardzo zadowolona) ale chciałabym spróbować Maxfactora masterpiece max (zalezy mi na pogrubieniu)i niewiem czy bedzie od niego lepszy, czy któraś z Was używala Maxfactora masterpiece  ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tusz idealny

Miałam Maxfactora masterpiece, fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy, niby byłam z niego bardzo zadowolona, ale uważam że maxfactor 2000calori jest lepszy :)

lashandbrowacademy.pl

ja np nie mam ulubionego tuszu, kazdy mi wszysbko wysycha i musze dolewac plynu do demakijazu- tak robi perfekcyjna pani domu- a przynajmniej mowi ze tak robi hehe

Re: Tusz idealny

jak dla mnie to jeżeli chodzi o tusze to mogą to być kosmetyki z niskiej półki, natomiast najważniejsze jest to żeby miały silikonową szczoteczkę, nalepiej małą i z dużą ilościa "włosków"

*Bourjois, Twist up the Volume - Ultra black- ja jako nowa włączam się do postu.i od razu stwierdzam fakt , ze ten tusz jest super
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: