Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 386
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Znajoma powiększała piersi i chirurg bardzo dobrze to wykonał. Ale niestety w tym przypadku należy bardzo dokładnie sprawdzać lekarza

Re: Powiększenie biustu

Ja tam nie zamierzam sobie nic powiększać

Re: Powiększenie biustu

To jednak wielkie ryzyko . Ja bym się bała powiększyć bo coraz więcej się słyszy o problemach po operacji.

Re: Powiększenie biustu

a ja się akurat zastanawiam dlaczego mi rośnie biust?? Mam 27 lat, w ciąży nie jestem, tabletek nie biorę :/ a co kilka miesięcy kupuję coraz większe staniki.

Strona mojej siostry:http://kambo.waw.pl

Re: Powiększenie biustu

Mi pomógl środek Perfect Bust. Są to tabletki, kuracja 3 miesięczna. Nie powiększy to oczywiście o kilka rozmiarów , nie tędy droga jednak muszę przyznać,że piersi były bardziej uniesione, jędrniejsze i po prostu ładniejsze.

Nie jest to drogie, przebadane tak więc jeśli macie możliwość możecie spróbować. Zawsze jest to pewna alternatywa dla operacji. 

Re: Powiększenie biustu

według mnie nic nie powięszy biustu ,nie licząc stanika powiększającego i operacji powiększenia biustu,

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

Zgdazam się z moniką ;) Coś po za operacja czy stanikiem może jedynie ujędrnić biust, ale mogę się mylic :)

Re: Powiększenie biustu

Ja jestem obecnie po kuracji tabletkami Perfect Bust i powiem Wam,ze efekt jest bardzo dobry. Nie spodziewałam się,że da się dużo powiększyć biust ( na pewno nie tak jak opercyjnie) ale zalezało mi na ujędrnieniu i bez problemu dalo się to za pomocą tabletek osiągnąć. Tak więc jestem zadowolona. 

W 1 miesiacu może nie było takich efektów ale już w drugim czy trzecim widziałam pewną różnice. Opinie są różne ale jesli zastanawiacie się nad operacją to wypróbujcie na początku tabletki. Nie jest to duzy kosz ale jednak ingerencja w organizm jest o wiele mniejsza. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Powiększenie biustu

Ja jestem obecnie po kuracji tabletkami Perfect Bust i powiem Wam,ze efekt jest bardzo dobry. Nie spodziewałam się,że da się dużo powiększyć biust ( na pewno nie tak jak opercyjnie) ale zalezało mi na ujędrnieniu i bez problemu dalo się to za pomocą tabletek osiągnąć. Tak więc jestem zadowolona. 

W 1 miesiacu może nie było takich efektów ale już w drugim czy trzecim widziałam pewną różnice. Opinie są różne ale jesli zastanawiacie się nad operacją to wypróbujcie na początku tabletki. Nie jest to duzy kosz ale jednak ingerencja w organizm jest o wiele mniejsza. 

2015-07-06 09:47:03 autor Lenarka

 

Takie tabletki to dobry pomysł, jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości związane z operacją :)

 

Powiększenie biustu

Ja miałem kompleksy z powodu małego biustu i prawie zdecydowałam się na operacje. Na szczęście znalazł się bezpieczniejszy sposób, który pomógł

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: