domowe sposoby na piękne włosy

  • 2012-02-07, o 15:28
  • 80
  • 62 759
  • 22
  • 70

Ja polecam naturalny sposób oprócz tych co wymieniłyście powyżej to zwykłe jajko dać na włosy wmasować i potrzymać 15-30min i spłukać dwa razy w tygodniu włosy są lśniące :)

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Ja słyszałąm wiele pozytywnych opinii na temat... oleju rycynowego! Co prawda dopiero go kupiłam, ale podobno świetnie odżywia włosy, rzęsy, paznokcie i w ogóle ma mnóstwo zastosowań. Ciekawa jestem, czy faktycznie aż tak dobrze działa, ale jeśli tak, to jest to bardzo tani sposób na wiele damskich "dolegliwości" :)

http://hairs.pl

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Ja ostatnio wypróbowałam maskę z olejku rycynowego i jajka, włosy po tej masce były gładkie i błyszczące :)

Re: domowe sposoby na piękne włosy

    mnie sie nigdy nie chciało robic domowych maszeczek do wlosów ,ale zdaje sobie z tego sprawe ze takie domowe ś anajlepsze ,moze długo nie postoja i trzeba od razu całośc wykorzystać ale nie mają 6 linijkowego składu jak te kupne ,a jesli chodzi o domowy peeling do twarzy to próbowałam kiedys jajko ( a dokladniej żółtko) i łyżeczkę czubatą cukru ,to mieszamy i jest super peeling ,masuje nim twarz i zostawiam  na 5 minut  .dziewczyny super polecam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Mi tez nigdy sie nie chce robic:) wole gotowe maski, bardzo lubię naturalną drożdzową maskę firmy Receptury Babuszki Agafii ze strony ecoheaven.pl:)

lashandbrowacademy.pl

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Jajka, oliwa z oliwek, laminowanie z żelatyny spożywczej. 

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Marze o pieknych wlosach ale nie mam weny na robienie domowych specyfikow

Cytryna jak najbardziej na tak nawet do ciemnych włosów. Powo nie wiem. Polecam też miód I spirulinę

Re: domowe sposoby na piękne włosy

ciekawe te domowe maseczki i płukanki ;)

Re: domowe sposoby na piękne włosy

dobrze wiedziec

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: