Operacja plastyczna nosa.

  • 2011-05-20, o 15:23
  • 67
  • 24 729
  • 43
  • 59

Operacja plastyczna nosa.

Co sadzicie o operacji plastycznej nosa ?

Re: Operacja plastyczna nosa.

Jestem za. Tzn. sama nie mam takiej potrzeby, jednak jeśli znałabym osobę, która ma ogromne kompleksy na punkcie swojego nosa, ma problemy z samoakceptacją i beznadziejnie czuje się, poradziłabym jej operację. W dzisiejszych czasach to nic ekstrawaganckiego i warto sobie pomóc

Re: Operacja plastyczna nosa.

Na przełomie podstawówki i szkoły średniej znałam (z widzenia głównie) chłopaka z dużym nosem. To zanaczy miał sporego garba na nosie, nie pamiętam jak miał na imie ale utkwiło mi w pamieci, że wszyscy mówili o nim - klamka od zakrystii. chłopak zrobił sobie operacje plastyczną i naprawdę wygladał lepiej. Tylko później wszyscy komentowali, że zrobił sobie operacje.
Tak więc jeśli ktoś czuje się źle ze swoim nosem, to mysle że może go skorygować dla lepszego samopoczucia. Jeśli chce to zrobić ze wzgledu na jakieś komentarze wrednych ludzi, to chyba niewiele zmieni, bo tacy dalej będą obgadywać.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Operacja plastyczna nosa.

Masz rację, natury ludzkiej nie zmieni się nigdy. Ludzie po prostu są wredni i lubią innym dokuczać (oczywiście nie wszyscy;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Operacja plastyczna nosa.

tak jak dziewczyny- jesli komuś to na prawde bardzo przeszkadza i nie może z tym normalnie funkcjonować to też myśle ze to by duzo zmieniło. Jednak powinna być to przemyślana dojrzała decyzja.Tak jak ammb myślę że nie warto tego robić tylko ze względu na czyjeś komentarze bo ludzie jak bedą chcieli gadać to i tak sobie temat znajdą

Re: Operacja plastyczna nosa.

No jasne ze nie mozna poddac sie operacji plastycznej dla/przez kogos.Poddac sie jej mozna tylko i wylacznie dla siebie.Mysle tak jak poprzedniczki-nie ma z czego robic hallo.Operacje plastyczne to na dzis dzien rzecz jak najbardziej normalna.O tym sie mowi i juz raczej nikt nikogo za to nie potepia.Naprawic cos co nam utrudnia samoakceptacje to nie grzech.Inna sprawa jesli poddajemy sie takim operacja co rusz bo to zmarszczka,bo to krzywe usta,bo to brew opada bo w pasie znowu trzy cm.wiecej...Notoryczne naprawianie naturalnych skutkow starzenia sie ludzkiego ciala uwazam za chore i bezsensowne.Mnie tam na przyklad zmarszczki nie przeszkadzaja ale rozwazam (w pozniejszym czasie) uzuniecie moich genetycznie uwarunkowanych worow pod oczami .

Re: Operacja plastyczna nosa.

uważam że czemu nie jeśli ktoś ma rzeczywiście za duży lub też za długi albo krzywy .

Re: Operacja plastyczna nosa.

Ja kiedyś miałam wielkiego "hopla" na punkcie swojego nosa i niestety za każdym razem kiedy go widziałam myślałam o operacjii plastycznej, później nadszedł u mnie okres unikania tego widoku a dziś zupełnie mi mój krzywy nos nie przeszkadza, z biegiem czasu naucyzłam się z tym żyć :)

Ale jeśli faktycznie komuś może pomóc operacja (głównie chodzi mi tutaj o psychikę) to wydaje mi się że jak najbardziej :)

Re: Operacja plastyczna nosa.

Też myślę, że jeśli ktoś ma czuć się z tym lepiej to czemu nie ;) 

Re: Operacja plastyczna nosa.

Gdybym miała gotówkę to zrobiłabym to. Pewnie nawet nikt by nie zauważył, ale w życiu chodzi o to jak MY się ze sobą czujemy... :) pozdrawiam

Re: Operacja plastyczna nosa.

marzę o niej

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: