matowe lakiery do paznokci

  • 2012-05-02, o 12:55
  • 75
  • 34 062
  • 37
  • 58

Re: matowe lakiery do paznokci

i właśnie chyba tak zrobie bo mogę kombinować wtedy z różnymi kolorami. tylko jeszcze ciekawi mnie  utrzymywanie się lakieru. czy jest jakaś różnica między topem a zwykłym lakierem matowym ;p

Re: matowe lakiery do paznokci

U mnie rożnica jest praktycznie znikoma, może jeden dzień dłużej utrzymuje się lakier z użyciem topu matującego niż sam lakier matujący, ale chyba wszystko zależy od rodzaju i topu i lakieru :)

Re: matowe lakiery do paznokci

Pewnie tak :) dzięki :) w pierwszej kolejności wypróbuję TOP :) mam nadzieję, że na moich paznokciach ten efekt też będzie mi się podobał tak jak u innych :)

Re: matowe lakiery do paznokci

Zobaczył, że w wiosennej kolekcji z Essence jest matowy top, mam nadzieję, że będzie to kupić.

Ale ja nigdy nie zrobiłem sobie manicure. Dziewczęta, i to jest praktyczne? Czy struktura matowa nie będzie porysowanych oraz zepsute?

Re: matowe lakiery do paznokci

Ja używałam kiedyś często topów matujących. Działa on dokładnie tak samo jak lakier nawierzchowny tyle że matuje. Struktura lakieru na paznokciach po użyciu topu matującego ani się nie rysuje ani nie psuje, działa dokładnie tak jak przy każdym innym lakierze :)

Re: matowe lakiery do paznokci

Top jest na mojej liście zakupów :) Na pewno dam znać jak się u mnie sprawdził :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: matowe lakiery do paznokci

Koniecznie daj znać jak top sprawdzi się u ciebie :)

Re: matowe lakiery do paznokci

musze nad tym pomyśleć

matowe lakiery

Ja polecam top coat matujący każdy lakier. Mój mam z golden rose akurat. Po co kupować osobno lakiery, kiedy można mieć tylko jeden odpowiedzialny za efekt zmatowienia. Niestety nie przedłuża trwałości lakieru, w dodatku trzeba uważać by dojezdżać do skórek, gdyż będzie się tam świecić...ale można to wykorzystać i zrobić błyszczące paseczki w tym samym kolorze a la french.

Re: matowe lakiery do paznokci

golden rose są bardzo dobre i trwałe! polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: