Odnośnie odcieni

  • 2015-04-20, o 11:28
  • 44
  • 21 084
  • 32
  • 34

Odnośnie odcieni

Witam.

Chciałabym zapytać się , który odcień owego podkładu nadaje się dla cery mieszanej , jasnej i chłodnej o lekkiej oliwkowej barwie? Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami chciałabym i ja go wypróbować, ale online ciężko mi zdecydować się na odpowiedni odcień.

 

Z wyrazami szacunku,

D.Ch.

Re: Odnośnie odcieni

Witaj,a jakich innych podkładów używałaś do tej pory?  jeśli porównamy odcienie różnych fluidów, jesteśmy w stanie dobrać zbliżony kolor ;)

Re: Odnośnie odcieni

Używałam ich trochę, bo lubię testować, ale nie wszystkie były dobre dla mojej cery :

- Maybelline Affinitone nr 16 - tani , ale jest ok,

- Rimmel Wake me Up nr 200 - dla mnie strasznie się rozsmarowywał, miałam smugi na buzi po jakimś czasie i wyglądałam gorzej jak bez makijażu,

- Rimmel Match Perfection nr 200 - ten jest ok, ale zbyt lepi się na buzi,

- Rimmel Lasting Finish nr 300 i nr 200 - kompletna porażka, bo oba odcienie były za żółte,

- JOKO Smooth & Light nr J142 i też mi żółkł na twarzy,

- Astor Skin Match nr 200 - chyba najlepszy jaki miałam dotychczas,

- Rimmel Lasting Finish w tubce czarnej (dawno temu) nr 200 i był taki sobie - za tłusty,

- Bourjois Healthy Mix Serum nr 53 - i to był moje najgorzej chyba wydane pieniądze.

 

Ciężko mi dobrać odpowiedni podkład. Jako matka dwulatki i nosząc drugie dziecko często miewam sińce pod oczyma, nierówny koloryt, wiec zależy mi by podkład dobrze krył i nie błyszczał się po dwóch godzinach. Nie lubię używać pudru sypkiego, bo nie zawsze mam czas na to przy dziecku. 

Re: Odnośnie odcieni

a z wymienionych podkładów, który z odcieni najbardziej Ci odpowiadał? :)

Re: Odnośnie odcieni

Astor Skin Match nr 200 i Maybelline Affinitone nr 16, z tym że Astor był dobry przez parę godzin od nałożenia a potem buzia się świeciła, ale odcień był ok. :)

Re: Odnośnie odcieni

kurcze kupiłabym sobie ten revlon ale boje sie że będzie mnie zapychał przy mojej tłustej cerze szczególnie w strefie T,swoją drogą potrzebuje czegoś dobrze kryjącego i w miare długo utrzymującego sie na twarzy wiec koło sie zamyka a ja dalej niewiem czy on mnie nie zapcha heh

Re: Odnośnie odcieni

Ja miałam go już kiedyś i mimo tego, że mam bardzo tłustą cerę, zwłaszcze w strefie T, natomiast policzki i okolice oczu szybko mi się przesuszają.. nie zrobił mi żadnej krzywdy, nie zapchał i długo się utrzymywał, więc jak od siebie jak najbardziej polecam, sama mam zamiar kupić go drugi raz ale muszę dobrać kolor, ponieważ tamto opakowanie miałam już dawno i nie pamiętam jaki miałam odcień :)

Re: Odnośnie odcieni

Jasny kolor ma odcień 150 Buff. U mnie się sprawdzał przy jasnej/ momentami bardzooooo jasnej skórze, ale z delikatynym żółtym podtonem.  

Re: Odnośnie odcieni

ja to powinnam kupic ten najjaśniejszy odcień  ale ten z kolei ma różowawe tony wiec chyba dam sobie z nim spokój

Re: Odnośnie odcieni

Może i nie zapychał, ale dla mnie trochę za ciężki na skórze, a szkoda, bo fajny podkład.

Re: Odnośnie odcieni

A znacie jakikolwiek podkład, który jest bardzo jasny i ma wręcz szarawe podtony?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: