bardzo jasny podkład

  • 2014-08-28, o 18:55
  • 77
  • 29 757
  • 30
  • 53

Re: bardzo jasny podkład

Ja mam cerę mieszaną i nie robi mi nic złego, policzki mam też suche a srefę T tłustą. Wiadomo jest to kwestia indywidualna, każdy ma inną cerę. A jeśli chodzi o kolory to różowy rzeczywiście ciężko znaleźć, ale 150 Buff jest zdecydowanie z pigmentami żółtymi. Jednak od N1 True Match różni się pigmentacją,  chociaż poziom "jasności" jest zbliżony ;)

Re: bardzo jasny podkład

no właśnie żółtawe pigmenty to chyba juz niestety nie dla mnie ehhh

Re: bardzo jasny podkład

110 ma lekko różowe pigmenty ale jest trochę jaśniejszy od N1 ivory :)

Re: bardzo jasny podkład

Catrice - PODKŁAD - All Matt Plus albo Paese matt&cover. Przyjrzyj się tym podkładom. Sama nie używałam ale mają bardzo dobre opinie. Osobiście do tego z Catrice też się przymierzam tyle się naczytałam na jego temat ;)

Re: bardzo jasny podkład

Ja z tego co wiem to Skin Balance odcień 20 champagne jest najjaśniejszy, porcelain jest ciemniejszy w odcieniu 21.

Ja używałam CS ale do skóry tłustej mieszanej w kolorze 180 jednak champagne jest jaśniejszy porównywalny ze 150 z CS.

Co do ciężkości do Skin Balance jest cięższy ma wręcz kremową konststencję nakładany pędzlem daje mega krycie i utrzymuje się od rana do nocy ( przetestowałam)także jeśli zależy Ci na dobrze utrzymującym się podkładzie to polecam Skin Balance natomiast CS też jest dość ciężkim podkładem jednak nie ma tak kremowej konsystencji jak Skin Balance ale to wcale nie znaczy, ze jest gorszy to są porównywalne podkłady.

Champagne jest porcerlanowy (przynajmniej dla mnie nie ma aż tak żółtych tonów jak np dla porównania Bourjois 123 perfect 51, On jest żółty dla mnie) Ciężko doradzić odcień podkładu na odległość najlepiej jakbyś poszła do drogerii i wzięła sobie próbki CS (np w rossmannie)i sprawdziła w domu jak Ci będzie pasować:))

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: bardzo jasny podkład

Jak dla mnie Revlon ma większe krycie i jest bardziej widoczny na twarzy, Pierre Rene daje bardziej naturalny efekt i nie jest ciężki. Może zależy też od techniki, jaką nakładamy podkład. U mnie najlepiej sprawdza się pędzel flat top.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Miałam podkład Rimmel Match Perfection najjaśniejszy i był bardzo jasny..

Jasny podkład

Revlon kolor 150 Buff :) Jest wersja dla suchej skóry i osobna dla przetłuszczającej się.

Re: bardzo jasny podkład

Ja polecam podkład Bourjois helathy mix, co prawda jest dość drogi, ale warto polować na promocje. Jak dla mnie najlepszy do tej pory, nie wysusza i ładnie kryje

Re: bardzo jasny podkład

Miałam ten sam problem, ale znalazłam REVLON Colorstay :) kolor BUFF, do tego puder transparentny i nie ma efektu maski :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: