bardzo jasny podkład

  • 2014-08-28, o 18:55
  • 77
  • 29 759
  • 30
  • 53

Re: bardzo jasny podkład

Szkoda, że na under twenty już jestem za stara ^^

Re: bardzo jasny podkład

Ja polubiłam ich fluid bo dobrze matuje i nie podkreśla moich suchych skórek jak robi to większość fluidów :) Nie pogarsza tez stanu mojej cery ;))

Re: bardzo jasny podkład

Ja polecam podkład z Pierre Rene skin Balance w odcieniu 20 champagne jest naprawdę bardzo jasnym i dobrze kryjącym podkładem.

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: bardzo jasny podkład

Przyznaję rację Magnetic91 ;) mam takie same odczucia co do tego podkładu ;)

Re: bardzo jasny podkład

hej

mam pytanie do Magnetic91 lub AniaLadyMakeUp

      poszukuje dobrze kryjącego i trwałego podkladu w jasnym kolorze (mój obecny kolor dla porównania jaka jestem blada to Roreal true match odcień n1ivory ,jest to kolor ani ciepły ani zimny taki neutralny)kolor dla mnie idealny ale chcę go znienić bo jest baaardzo krótkotrwały ,w związku z tym szukam trwałego jasnego podkładu.myślalam nawet o revlon colorstay ale on chyba będzie bardzo mnie zapychał wiec nie za bardzo chce go kupić .czy ten z piere rene moze byc jego lżejszą wersją a równie kryjącą ?Wy macie odcień 20 to ja pewnie będę miała porcelain (ale czy on z kolei nie będzie za jasny )

mialam jeszcze kiedyś Maxfactora lasting performance ale on się utlenia wiec nie dziękuje

doradźcie mi dziewczyny

Re: bardzo jasny podkład

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z Revlonem i Pierre Rene to Skin Balance wydaje mi się troszkę cięższy niż CS i ma większe krycie. W ostatnich dniach nawet postanowiłam odstawić Pierre Rene i na co dzień używam CS. To jest moje odczucie, nie wiem jak to wygląda u innych ;) 

Re: bardzo jasny podkład

dzięki za informacje w takim razie go nie kupie

Re: bardzo jasny podkład

A jeśli chodzi o kolor to 20 jest najbardziej zbliżona do N1, jedyne co ma mniej żółtych tonów. Porcelain jest zdecydowanie ciemniejszy i wpada bardziej w brzoskwinie. ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: bardzo jasny podkład

A używałaś Revlona CS? :)

Re: bardzo jasny podkład

hej

właśnie nie dlatego sie zastanawiam nad jego zakupem ale wiesz boje sie ze on będzie za cięzki na co dzień i ze bardzo będzie mnie zapychał ,a mam skórę mieszaną (tzn tradycyjnie strefa T tłusta ,policzki ,czoło wręcz suche ) wiec nawet jakbym sie zdecydowała na ten podkład to nie wiedziałabym jaka wersje wybrać .najlepiej dwie (na czoło i poliki suche inna ,na tłustą strefe T inną ) nie no zartuje oczywiśie ,ale powaznie nie wiedziałabym jaką wersje wybrać i do tego te kolory ,absolutnie nie wpadający w zółte i różowe tony ,tylko taki jaśniutki beż z lekką domieszką porcelany .

 

i kurcze naprawde niewiem jaki trwalszy zamiennik Loreala true match n1 wybrać

                                                                                                                                              pozdrawiaaaaam

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: