Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

  • 2015-04-20, o 22:40
  • 71
  • 32 052
  • 37
  • 42

Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

witajcie !!!

jakie pędzle do blendowania ,bronzera,podkladu i pudru polecacie?

moje typy to ( jesli chodzi o hakuro)

- blendowanie h77 ,mniejsza wersja (jak to niektórzy mówią)h80 ,mam tez h79 ale zdecydowanie wole h77

- do podkładu h50 lub też h50s,z kuleczkowych (jak ktos takie preferuje)h54

- bronzer h14 i h15(mam również h 24 ale sie do tego nie nadaje)

- puder hmm tu mam dylemat ( posiadam h100 ale żałuje ze go kupilam do tego świetnie sprawdza sie h54 ale z kolei tego nie wezmę ze soba do torebki heh)

 

       ps. mam pytanie dziewczyny bo chcę dokupic jeszcze jeden pędzelek do podkładu i niewiem czy h52 czy h51 chociaż ogólnie wole flat topy,ale te dwa z tego co czytałam bardzo gęste a co za tym idzie bardzo cieżko jest je domyć(podobno) i niewiem czy kupować h51 czy h50

                                                                                       

                                                                                                         z góry dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

H50 mam w kolekcji i jest to największy flat-top. Szybko można nałożyć nim podkład w kremie, włosie w porządku, jeszcze nic mi się nie posypało. Teraz szykuję się do kupna H51 (nieco mniejszy podobno i bardziej zbity) specjalnie pod sticki, a H50 przekazuję dalej. Tobie polecam właśnie H50, chyba że masz małą twarz, to wtedy H50s. :)

 

Do pudru H55, bardzo mięciutki i fajnie operuje się nim na twarzy. Oczywiście wykończeniówka, bo do przecyzyjnych zadań jest za duży.

 

A jaka jest różnica między H14 i H15 do bronzera? Który z nich polecasz bardziej? Wydawało mi się, że H24 obskoczę i róż i bronzer, ale piszesz, że nic z tego. :)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

hej

    wiem wiem jaki jest h50  bo te pędzle co wymienilam wyżej wszytskie mam ale nadal sie zastanawiam czy kupić h50 po raz drugi (jestem z niego bardzo zadowolona) czy h51 ehh ,powiem Ci tak jesli szukasz pędzla tylko do nakładania bronzera napewno nie kupuj h24 lub co gorsza h21!.

   h14 jest większy i ładniej mam wrażenie ze blenduje a napewno szybciej ,h15 mniejszy ale za to zrobisz nim cieńszą i moze troszke dokladniejszą smuge koloru(chociaż ja wiem czy wyraz dokladniejszą pasuje tu do bronzera,ponieważ każdy raczej chce mieć mniej zaznaczone granice przechodzenia koloru danego bronzera na twarzy bez wyraźnej linii ).

  jeśli mogę Ci cos doradzic wzięłabym jednak h14.

                                                                                           pozdrawiaaaaam

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Wow, dzięki za poradę.

 

Na razie do twarzy mam w planach taki zestawik do twarzy:

H51 - podobno nadaje się najlepiej do sticków, a ja przy malowaniu używam trzech różnych odcieni, dlatego coś gęstego i mniejszego niż H50

H24 - ścięta klasyka do różu

H15 - chyba wezmę ten, bo pewnie lepiej będzie mi ćwiczyć bardziej precyzyjne rzeczy

 

Do pudru wezmę puszek, a rozświetlacz nałożę albo wyczyszczonym H24, albo tym H15. Może w ogóle pominąć H24 na rzecz tej kulki? :)

 

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

hej

     jesli zalezy Ci zeby narazie wydać malo kasy to ja bym nie kupowała h24 .Rozświetlacz dasz rade nałożyć h15 czy h14 no ale wiadomo różu juz nie.

ja głównie z myslą o bronzerze kupowałam h24 bo różu wogóle nie uzywam .Kulki do bronzera jak najbardziej polecam ,będziesz z nich bardzo zadowolona. obydwa są fajne ale jednak chyba z przewaga na h14.

  ogólnie to uważam ze mimo wydania jednorazowo większej kasy powinno się mieć kazdy pędzel w dwóch egzemplarzach.dlaczego ?jesli pędzel będzie Ci wysychał będziesz miała drugi do umalowania,a nie czekała aż jeden wyschnie (szczególnie wiadomo jesli chodzi o pędzle do podkładu,które schną najdłuzej) a po drugie ja jednak nie jestem fanką zeby jednym pędzlem nakladac i bronzer i róż albo jeszcze rozświetlacz, zwyczajnie będzie to niewygodne.ale to tylko moja subiektywna opinia.

                                                                                                                                                      pozdrawiaaaaam

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

  i dalej niewiem czy do podkładu zakupić kolejny h50 (który bardzo lubie ) czy h51 a moze h52 ale z tego co czytałam jest problem z doczyszczeniem tych dwóch pędzli, ma któraś z Was dziewczyny h51 lub h52 i ma porownanie z h50 ?

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Podkład - H50s

Pudry sypki -H54

Róż/brazer - H24

 

Polecam :))

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Ja do podkładu zamówię chyba h50 :)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

h50 zdecydowanie polecam ,nie mam najmniejszego problemu z jego doczyszczeniem dlatego tez boje się kupować h51z tym podobno duzo gorzej

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Właśnie ja mam obecnie pędzel, który jest mi trudno czyścić.. dlatego zastanawiam się nad hakuro :)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

h50 zdecydowanie polecam ,nie mam najmniejszego problemu z jego doczyszczeniem dlatego tez boje się kupować h51z tym podobno duzo gorzej

2015-05-01 14:01:17 autor monika212121

Niebawem będę brać H51, to zdam dokładnie relację porównawczą z H50.

Co do czyszczenia, to wydaje mi się, że jak zostawi się pędzel w oleju kokosowym, a potem w szamponie, to powinno wszystko ładnie odejsć i ze zbitego włosia. Do tego na koniec psiknąć izopropanolem dla świętego spokoju czy czasem nic nie grzybieje aż do skuwki i pędzlem będzie można nawet i rany w szpitalu oczyszczać. :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: