Hakuro dla małych oczu

  • 2015-03-29, o 01:03
  • 49
  • 26 826
  • 30
  • 37

Hakuro dla małych oczu

Witajcie!

 

Kompletuję pomalutku swój własny, pierwszy poważniejszy zestaw pędzelków i wybór padł na Hakuro. W przypadku narzędzi do twarzy nie ma większego problemu z wyborem, bo nawet na Ladymakeup są one elegancko przedstawione, jednak jeśli chodzi o pędzle do makijażu oczu, to mam poważne wahania. W większości recenzji na blogach pojawiają się modele, które zdają świetnie egzamin na powiekach dużych lub takich... po prostu o normalnej wielkości. :)

 

Jednak w przypadku małych powiek podobno te same pędzle nie pomogą zbytnio w precyzyjnym roztarciu, a nawet sprawę skompilkują. Jako, że nie mam jak przetestować Hakuro w swojej okolicy, chcę Was zapytać które modele sprawdzą się jako mniejsi bracia standardowych pędzli do aplikacji, rozcierania i blendowania?

 

Mój tymczasowy wybór to:

- H76 jako ołówkowy do operacji na wewnętrzym kąciku oka

- H78 jako mniejsza wersja H77 do blendowania

 

Czy z H78 dobrze piszę, czy może inny model się sprawdzi? Jaki wybrać pędzel do aplikacji cienia na powiekę na początek?

 

Wiadomo, wraz z apetytem i funduszami pojawią się kolejne Hakuro w różnych wielkościach, ale na początku chcę wybrać taki drobny zestawik nowicjusza pod małe oczęta. :)

 

Dziękuję pięknie za pomoc, hej!

Re: Hakuro dla małych oczu

Ja niestety nie mogę jakoś bardzo doradzić bo jestem posiadaczką dużych oczu, więc i dużych powiek. Jednak w domu mam H78, wydaje mi się że jest bardziej zbity niż H77, przynajmniej tak widzę porównując zdjęcia, ale wracając do H78 to jest świetny do rozcierania kresek, czy nakładania cieni w kąciki moich oczu, fajnie nakłada się też nim cienie na linie rzęs, więc myślę że dobrze też sprawdziłby się przy rozcieraniu cieni na małych oczach :)

Re: Hakuro dla małych oczu

Ja zawsze musiałam jakiś pędzel kupić i przetestować, żeby wiedzieć na 100 % czy będzie dla mnie ok :)

Re: Hakuro dla małych oczu

To tez się zgadza. Po za tym za zazwyczaj kupuje tez pędzle stacjonarnie bo nie zawsze tak samo wyglądają w rzeczywistości co na zdjęciach :)

Re: Hakuro dla małych oczu

Ja niestety nie mogę jakoś bardzo doradzić bo jestem posiadaczką dużych oczu, więc i dużych powiek. Jednak w domu mam H78, wydaje mi się że jest bardziej zbity niż H77, przynajmniej tak widzę porównując zdjęcia, ale wracając do H78 to jest świetny do rozcierania kresek, czy nakładania cieni w kąciki moich oczu, fajnie nakłada się też nim cienie na linie rzęs, więc myślę że dobrze też sprawdziłby się przy rozcieraniu cieni na małych oczach :)

2015-03-29 20:25:34 autor KamiluŚkaa

 

Okej, to sobie ten model poprawię długopisem na swojej liście. Dzięki!

 

Ja zawsze musiałam jakiś pędzel kupić i przetestować, żeby wiedzieć na 100 % czy będzie dla mnie ok :)

2015-03-29 21:04:39 autor Iwunia1990

 

Sęk w tym, że to mają być takie uniwersalki dla każdej pary oczu, więc lepiej byłoby mi wybrać mniejsze wersje dla małych oczu, a potem dokupować kolejne pędzle dla większych, tak aby przyspieszyć sobie później pracę. Dlatego nie zahaczam o stacjonarne sklepy, bo w sumie osobiście niewiele mi to da. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Hakuro dla małych oczu

Wydaje mi sie, ze Hakuro H78 będzie dobry i dla dużych i dla małych oczu :)

Re: Hakuro dla małych oczu

HEEJ

JA POSIADAM H76,H80,H77 I POWIEM CI ŻE NIE KUPUJ H78. JESLI CHCESZ MIEĆ MINIATURE H77 TO KUP SOBIE H80 ,BĘDZIE DUZO LEPSZY,CHOCIAŻ JA I TAK UWAŻAM ZE NAJLEPSZY DO BLENDOWANIA JEST H77.

Hakuro dla małych oczu

Dzięki!

 

Chyba wezmę ten sam zestaw co Ty, z tym jeszcze dołożę H69, aby mieć syntetyk do nakładania cieni na powiekę. Czy może lepiej H70?

 

EDIT: a z tych bardziej płaskich wziąć H79 czy H69? Jeden naturalny, drugi syntetyk. Czy H69 jest warty dołożenia drugiego tyle do zakupu? :)

Re: Hakuro dla małych oczu

witam ponownie

     nie polecam Ci kupować h70 to jeden z najmniej uniwersalnych pedzli i szkoda na niego kasy,nim tylko nalożysz cień na powiekę ,jeśli chcesz pędzel do nakładania cienia jak i zarówno jego blendowania to polecam bardziej uniwersalne pędzle h69 i h79,ja posiadam h79 jest mięciutki (ale nie mogę Ci za bardzo przy nim pomóc bo mam go od 3 miesięcy dopiero i niewiem jak będzie sie dalej "zachowywał" bo jak słyszałam (podobno) to po jakims dluższym czasie h79 robi się sztywny i twardszy ale jest na to sposób -po umyciu pędzla nakładasz na niego  odżywkę do włosów i potem po kilku minutach spłukujesz i jest jak nowy.wiec wybór nalezy do Ciebie.ale ja chyba wybrałabym hmm h69 bo jakby nie było syntetyk jednak posłuzy Ci na dłuzej ,chociaz to też wszystko zależy też od dbania o pędzle.

               ps. a swoja drogą h77 super ale z h80 też będziesz zadowolona (jesli wolisz taki mniejszy do blendowania)            

 

                                     pozdrawiam i mam nadzieje że Ci choc troche pomogłam

Re: Hakuro dla małych oczu

H77 jest świetny do blendowania, a h79 do nakładania i blendowania. 

Re: Hakuro dla małych oczu

Do małych oczu nada nada się na pewno H79, H78 i H80. Są malutkie i bardzo dobrze się nimi pracuje. Ostatnio kupiłam też malutkie pędzle z Kavai K91 i K85, polecam :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: