Re: Jaki wybrać balsam do ust?

  • 2015-04-10, o 15:32
  • 112
  • 27 816
  • 62
  • 83

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

Hej

 

Na codzień używam Carmex albo Tisane. Natomiast jak czasem zapomne posmarować usta i mam je bardzo przesusone i spierzchnięte to wieczorem smaruje miodem daje fajny efekt szybkiej regeneracji :)

 

Pozdrawiam 

Vivi

http://viviennenight.blogspot.com/

Masełka z Nivea for life. Mam prawie wszystkie smaki i są super. Zawsze doprowadzają i utrzymują moje usta w dobrym stanie.

ja polecam masełka nivea :) są esxtra :)

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

HEJJ

               JA NIE UŻYWAM TYCH RÓŻNYCH BALSAMÓW SKLEPOWYCH DO UST,WOLE COŚ NATURALNIEJSZEGO I DUUŻO LEPIEJ DZIAŁAJĄCEGO.NAJLEPIEJ JEST KUPIĆ SOBIE MASLO SHEA (TYLKO ORYGINALNE,NAJLEPIEJ NIERAFINOWANE ALE JEŚLI BĘDZIE RAFINOWANE METODĄ PARY WODNIEJ TEZ NIE BĘDZIE ZŁE)I DO MALUTKIEGO POJEMNICZKA(JA MAM TAKIE Z PRÓBEK Z SEPHORY) PRZEŁOŻYĆ MASŁO.BAAAARDZO DOBRE NAWILŻA ,UJĘDRNIA I ODŻYWIA USTA (I NIE TYLKO ,JA UŻYWAM GO CODZIENNIE JAKO KREM NA NOC NA CAŁĄ TWARZ )MÓWIE WAM REWELACJA! NIE ZAMIENIE GO JUŻ NA ŻADEN KREM Z 5 LINIJKOWYM SKŁADEM PRODUKTU.

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

ja polecam pomadki z GAL, nie tyllko owocowe mają, ale też np. o smaku bialej czekolady. Teraz na lato idealnie, przynajmniejnu mnie, sprawuje się ta z wiesiolkiem ,mega nawilzenie. 

Ja juz tylko stosuje eosy. sa naturalne ladnie sie wchlaniaja nie sa tluste a dzialaja

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

u mnie róznie bywa, stosowałam juz chyba wszystko wazelina, olej kokosowy, masło shea, pomadki nivea i  wszystko mi odpowiada, aczkolwiek najbardziej pod ręka mam pomadki w sztyfcie, olej kokosowy to tylko jak w domu jestem- ma super posmak :D

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

kiedyś też stosowałam carmex, ale jakoś ten zapach zaczął mnie denerwować i dałam sobie spokój. Teraz tylko czasem masełko z nivea choć i tak zazwyczaj o nim zapominam...

Re: Jaki wybrać balsam do ust?

ja carmexa używam tylko kiedy już mam ogromny problem z suchymi ustami ;p

Masełka z nivea też polecam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: