Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 720
  • 85
  • 121

Domowej ROBOTY -maseczka na slabe wypadajace wlosy SKUTECZNA

Czy moglybyscie polecic jakas skuteczna maseczke do wlosow domowej roboty produktow ,na wlosy slabe,wypadajace?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja stosuje domowe maseczki z olejku rycynowego, do tego dodaje żółtko jajka, czy olej, kilka kropel cytryny

[size="1"][url=https://gnum.pl]tanie domeny[/url] w Gnum.pl[/size]

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja stosuje domowe maseczki z olejku rycynowego, do tego dodaje żółtko jajka, czy olej, kilka kropel cytryny

[size="1"][url=https://gnum.pl]tanie domeny[/url] w Gnum.pl[/size]

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja stosuje domowe maseczki z olejku rycynowego, do tego dodaje żółtko jajka, czy olej, kilka kropel cytryny

[size="1"][url=https://gnum.pl]tanie domeny[/url] w Gnum.pl[/size]

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Moje włosy lubią olej kokosowy. Podgrzewam olejek, wcieram w skórę głowy, resztę rozsmarowuje na pozostałą długość włosów. Zawijam ręcznikiem i zostawiam czasami nawet na dwie godziny. Trzeba pamiętać aby włosy bo tym zabiegu dokładnie umyć, żeby nie wydawały się tłuste.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Cześć! doskonale Was rozumiem, tez bardzo długo nie mogłam poradzić sobie z wypadaniem włosów, a mam fobie by włosy były zdrowe , by końcówki były nie rozdwojone itp., wiec jak zauważyłam, że z dnia na dzień na szczotce zostaje coraz więcej włosów myślałam że oszaleje. Na początku myślałam że to wina szamponu, ale nie to nie w nim tkwił problem. Stosowałam maski do włosów , tabletki na porost włosów, kupowałam jakieś olejki w sklepach zielarskich i żadnych efektów . W końcu poszłam do dermatologa i nie mogłam sama w to uwierzyć jak okazało się po badaniach krwi, że mam anemię! Nie wiele mi to wtedy mówiło, ale doktor wytłumaczył co i jak, że to przez to cebulki są osłabione i włosy wypadają. Zalecił brać usunięto reklamę, takie tabletki z żelazem. I faktycznie po 3 tyg zauważyłam, że włosy coraz mniej wypadają i stają się coraz mocniejsze. Byłam ostatnio na badaniach i żelazo mam już w normie. Teraz już wiem, że jak ma się taki poważny problem nie można zwlekać tylko trzeba iść do lekarza.

Kali

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

No nieźle Kalipsko skoro na wypadające włosy pomogły Ci tabletki z żelazem. Myślę, że najwidoczniej Twój problem nie był tak wielki jak mój. Moje włosy wypadały, były cienkie i zniczone. Jedna wielka masakra... nic mi nie pomagało i w końcu będąc u fryzjerki zapytałam co poleci brać... zasugerowała usunięto reklamę - suplementacja pomogła i jestem bardzo zadowolona. Czasami jest tak, że nie pomoga zwyczajne tabletki, ale te specjalnie stworzone z myślą o słabych włosach. Już jakiś czas temu brałam te tabletki i do tej pory włosy są zdrowe i nie wypadają, a to najważniejsze.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Polecam wcierkę Jantar na skalp i włosy.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

A czy ta wcierka nie obciąży włosów jak będę ją nakładac na skalp? :)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Niektórzy pisali wręcz o odświeżeniu włosów, ja niestety miałam odwrotne odczucia :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: