jestem naturalną blondynką

  • 2015-04-17, o 11:54
  • 38
  • 11 324
  • 27
  • 35

jestem naturalną blondynką

naturalna blondynka jak dbać o włosy krótki bob o końcówki włosa

naturalna blondynka od urodzenia

Re: jestem naturalną blondynką

Ja na końcówki używam olejku kokosowego, świetnie działa. Ostatnio też wypróbowałam olejek ryconowy, miałam go na włosach kilka razy, ale niestety nie mogę powiedzieć jak działa na dłuższą metę, narazie jest ok. Po za tym po umyciu włosów używam odżywki Balea lub Issana co w połączeniu daje świetne efekty.. włosy są miękke i coraz mniej jest tych łamliwych :)

Re: jestem naturalną blondynką

Olejki są świetne do włosów, ja aktualnie używam z firmy marion i sprawdza sie bardzo do dobrze :) a olejek rycynowy niestety może przeszuszać przy częstym stosowaniu 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jestem naturalną blondynką

polecam olejek arganowy i olejek kokosowy ale rzecz jasna oryginalny ,lepiej kupić w takich sklepach jak Stara mydlarnia czy U Franciszka bądź w sklepach internetowych z naturalnymi kosmetykami wtedy bedziesz miała pewnosć że używasz 100 %olejku a nie jakies produkty które zawierają niewiele tego olejku bo w takich tanich produktach z reguły znajduję sie on na 4 ,5 lub 6 miejscu czyli pod sam koniec składu, dlatego m.in tego z Marion nie polecam

Re: jestem naturalną blondynką

Ja używam tylko oryginalnych olejków i jak dla mnie jest ogromna różnica między nimi a tymi dorgeryjnymi, nie tylko jeśli chodzi o skład :)

Re: jestem naturalną blondynką

Też polecam olejek arganowy. U mnie nawet lepiej sprawdził się olejek makadamia, więc warto wypróbować, bo każdy włos reaguje inaczej. :) 

Re: jestem naturalną blondynką

olej makadamia dobry jest również na twarz zamiast kremu na noc bo ma właściwośći  przeciwzmarszczkowe ,a poza tym ujędrnia, napina i wygładza skórę chociaz w sumie olejek arganowy działa podobnie ja uzywam go na noc co drugi dzień zamiast kremu oczywiście w bardzo małej ilości bo jednak to jest olej i nie wchłania się jak kremy tylko  zostaje tłustawa warstwa ale da sie do tego przyzwyczaić ja w każdym razie juz sie przyzwyczaiłam.

 

    zastanawiam się jeszcze nad zakupem olejku z jojoba bo mam problemy z przetłuszczającą sie cerą ale nie wszędzie, a ten olejek jest uniwersalny bo przy nadmiernej pracy gruczołów łojowych, kiedy cera charakteryzuje się nieestetycznym świeceniem i skłonnością do wyprysków,  działa jak hamulec, który zapobiega nadprodukcji sebum a stosowany na skórę suchą, działa przeciwzmarszczkowo, uzupełnia niedobór naturalnego sebum, może więc być śmiało stosowany do pielegnacji cery suchej, tłustej czy mieszanej .

Re: jestem naturalną blondynką

Słyszałam, że naturalne blond włosy są bardzo delikatne i wymagają szczególnej pielęgnacji :).

Re: jestem naturalną blondynką

polecam wcierać olejki w końcówki ;)

Re: jestem naturalną blondynką

ja jeszcze niegdy nie robiłam olejowania wlosów ale wogóle to coś daje ? są jakieś widoczne efekty ?

Re: jestem naturalną blondynką

Ja mogę polecić serum Biovax. U mnie świetnie się sprawdza za końcówki. Włosy są niesamowicie gładkie i miękkie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: