ombre - wasze opinie

  • 2012-04-25, o 21:32
  • 79
  • 53 471
  • 39
  • 59

Re: ombre - wasze opinie

moje włosy naturalnie na końcach są jaśniejsze i jestem z tego zadowolona ..
ja nie mam zamiaru farbować moich włosów, ponieważ bardzo mi się podoba ich kolor i nie chciałabym ich zamienić

Re: ombre - wasze opinie

Hej, ponawiam wątek, myślę nad ombre ale zastanawiam się czy wybrać zwykłe i dość znane ombre, czy może przerzucić się na czerwone odcienie :) Co myślicie o czerwonym ombre? :)

Re: ombre - wasze opinie

Ostatnio moja koleżanka zrobiła sobie ombre w podobnym odcieniu jak na zdjęciu tyle że ciemniejszym  i wygląda to super! Wcześniej miała wpadające w rudy jednak to wygląda według mnie lepiej :) Aż sama zaczęłam zastanawiać się nad zrobieniem takiego :p

Re: ombre - wasze opinie

Ja zrobię prawdopodobnie w kwietniu i wtedy zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :) W razie czego mogę podesłać zdjęcie po zrobieniu :))

Re: ombre - wasze opinie

Pewnie wysyłaj :) a teraz jaki masz kolor włosów? Pokryje Ci taka czerwona farba? Kiedyś miałam pasemka w takim czerwonym odcieniu i niestety musiałam rozjaśnić trochę bo na moich nie było widać intensywnie koloru. Miałam tylko taką poświatę  widoczną najbardziej pod słońce ;p a do tego farba szybko mi się "sprała" ale to już chyba zależy od farby ;p

Re: ombre - wasze opinie

Teraz mam ciemny brąz (taka gorzka czekolada), sama jestem ciekawa czy wyjdzie taki kolorek, ale chętnie spróbuję :)) Ja juz próbowałam na swoich włosach toner i farbę zmywalna i całkiem całkiem wyszło, teraz wypróbuje z farba :) Prawdopodobnie farba poleci w ruch w 2 lub 3 tygodniu kwietnia wiec wtedy się zobaczy ;))

Re: ombre - wasze opinie

Dawno nie miałam innego koloru na włosach niż brąz ;p a chętnie zmieniłabym coś na wiosnę, muszę to przemyśleć :) kiedyś lubiłam eksperymentować teraz jakoś mi to przeszło ;p

Re: ombre - wasze opinie

U mnie właśnie od roku zaczął się okres kiedy chce próbować ciągle czegoś nowego ale czerwone ombre chodzi mi po głowie juz od pół roku :))

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ombre - wasze opinie

Nie podoba mi się ten efekt.

Re: ombre - wasze opinie

Uwielbiam ombre super to wygląda i mi się podobają wszystkie odcienie także czerwony jak najbardziej jak Ci się podoba to sobie zrób :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: