Wysuszone usta - na pomoc !

  • 2013-02-24, o 15:32
  • 183
  • 97 304
  • 77
  • 132

Polecam pomadkę regenerum. Miałam krwawiące rany na ustach, posmarowałam na noc, rano były miękkie i w dużo lepszej kondycji.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Właśnie zastanawiałam się nad Regenerum ale miałam kiedyś odżywkę do paznokci i nie byłam zadowolona ale skoro polecasz ich pomadkę to chętnie wypróbuję :) Ja że swojej strony mogę polecić Maybelline Baby Lips :)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Właśnie zastanawiałam się nad Regenerum ale miałam kiedyś odżywkę do paznokci i nie byłam zadowolona ale skoro polecasz ich pomadkę to chętnie wypróbuję :) Ja że swojej strony mogę polecić Maybelline Baby Lips :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Właśnie zastanawiałam się nad Regenerum ale miałam kiedyś odżywkę do paznokci i nie byłam zadowolona ale skoro polecasz ich pomadkę to chętnie wypróbuję :) Ja że swojej strony mogę polecić Maybelline Baby Lips :)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Właśnie zastanawiałam się nad Regenerum ale miałam kiedyś odżywkę do paznokci i nie byłam zadowolona ale skoro polecasz ich pomadkę to chętnie wypróbuję :) Ja że swojej strony mogę polecić Maybelline Baby Lips :)
2015-04-01 18:51:17 autor KamiluŚkaa

Warto wypróbować (doh)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Nie byłam przekonana do ich produktów po użyciu odżywki do paznokci a później i do włosów ale na te pomadke się skuszę i może zmienię zdanie na temat Regenerum :)

Proponuję raz na jakiś czas robić np peeling cukrowy na ustach i dobra pomadka ochronna np taką http://www.rossnet.pl/GalleryImages/Photos2/10-02-15/thumb31_10333436.png naprawde bardzo dobrze nawilża. Dodatkowo jeśli używasz jakiejś szminki to uważnie czytaj, czy nie wysusza. Na noc też polecam używać troche kremu na nie i z czasem problem ten przestanie Ci doskwierać ;)
Karii

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja używam peelingu cukrowego i naprawdę dobrze się sprawdza przed nałożeniem pomadki :)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Polecam pomadkę peelingującą z Sylveco i balsam oliwkowy do ust z Ziaji:)

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Dla mnie podstawą jest peeling lub masowanie szczoteczką i balsam, pomadka nawilżająca lub wazelina :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: