Osypujące się cienie

  • 2015-04-01, o 19:00
  • 49
  • 17 063
  • 26
  • 43

Osypujące się cienie

Hej,

jakie znacie sposoby na osypywanie się cieni do powiek?

Re: Osypujące się cienie

Jedyne co ja mogę polecić ze swojej strony to dobra baza pod cienie, która dobrze utrzyma cień na powiekach :) Od siebie mogę polecić Artdeco :))

Re: Osypujące się cienie

Jak przy nakładaniu to dużo pudru transparentnego pod oczy, albo malować twarz na samym końcu. :)

Jeśli w trakcie noszenia makijażu, to właśnie dobra, lepka baza będzie okej.

 

Re: Osypujące się cienie

Mogę jeszcze dołożyć, że jeżeli przt malowaniu to można pod oczy położyć jakieś płatki kosmetyczne i oczywiście zgadzam się z riley, puder pod oczy jak najbardzuej ;))

Re: Osypujące się cienie

Dobry pędzel np. Hakuro i dobra baza np. Elf.

Re: Osypujące się cienie

Też jestem zdania, że baza powinna pomóc no i jeśli cienie mocno się osypują to najlepiej najpierw pomalować oczy a później nałożyć podkład :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Osypujące się cienie

jesli chodzi o osypywanie się cieni podczas wykonywania makijażu to ja zwyczajnie maluje twarz na końcu, a jeśli chodzi o osypywanie się cini podczas noszenia makijażu to polecam dobrą bazę :)

Re: Osypujące się cienie

ja tam maluje najpierw twarz, potem skupiam sie na oczach, więc duuużo pudru sypkiego (aż naprawde przesadnie dużo) pod oczy, później się go ściąga (jego nadmiar) pędzelkiem. Do utrwalenia baza pod cienie i możesz też (chociaż niezbyt to miłe itd) popryskać oczy np lakierem do włosów gdyż świetnie utrwala makijaż.

Karii

Re: Osypujące się cienie

Lakierem do włosów? Mimo zamkniętych oczu chyba bym się bała.

Re: Osypujące się cienie

On działa podobnie do utrwalaczy makijażu, jezeli wybierzesz taki lepszego gatunku to ma nawet podobny skład pod względem chemicznym

Karii

Re: Osypujące się cienie

Ja jakoś nie mam z tych problemów, nawet przy cieniach które wszystkim sie osypują :P Jedyne co mi przy chodzi do głowy to malować najpierw oczy, a pózniej twarz :)

BI
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: