Ulubione pędzle

  • 2012-12-22, o 15:04
  • 74
  • 22 803
  • 41
  • 55

Re: Ulubione pędzle

Najlepsze pędzle i moje ulubione, nie zdradzę ich nigdy, to te z firmy BIKOR. Sprawdzają się rewelacyjnie.

A.

Re: Ulubione pędzle

Ja używam pędzla Travel Kabuki od Artdeco, jest świetny do bronzerów i sypkiego podkładu mineralnego, więc jak najbardziej powinien się w tym przypadku sprawdzić

Re: Ulubione pędzle

Do brązera używam pędzla Zoeva 126 ;) Najlepszy :)

Re: Ulubione pędzle

A jaki pędzel polecacie do pudru, bo ciągle nie mogę znaleźć jakiegoś dobrego ;))

Re: Ulubione pędzle

Ja do pudru najbardziej lubię Hakuro H55 ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ulubione pędzle

Ja na razie używam przejściowo LancrOne ale już powoli robi się z niego staruszek i chce wypróbować coś nowego. Musze pomyśleć nad tym Hakuro :)

Re: Ulubione pędzle

Hakuro H55 :D

Re: Ulubione pędzle

Widzę że już druga osoba poleca H55, więc chyba się skuszę :)

Re: Ulubione pędzle

Jestem jedną z tych co równie mocno zastanawia się nad zakupem Ziemi Egispkiej - marzę o tym produkcie już któryś rok. Dziś wchodzę na stronę i widzę, że jest -10% zniżki, tak więc chyba zrobię sobie przedwczesny prezent urodzinowy :P no a skoro zaopatrzę sie w nowy puder, to i może pędzel. Z tego co widzę, to tu szczególnie polecacie te z firmy Hakuro, nigdy z niego nie korzystałam. Natomiast, który będzie najlepszy, aby był wielozadaniowy Hmmm...

Re: Ulubione pędzle

muitaly zerknij na Hakuro H14 http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakuro-pedzel-do-konturowania-rozu-h14.html Ma kształt jajeczka więc myślę, że będzie bardziej praktyczny niż typowy ścięty pędzel do konturowania. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: