Cera tłusta - mało znane perełki

  • 2015-03-27, o 00:23
  • 59
  • 22 673
  • 26
  • 33

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Ja też bardzo lubię Revlon CS, ale tylko latem jak się opalę to wtedy odcień 180 bo 150 jest dla mnie zbyt ziemisty a ten jeszcze jaśniejszy za różowy i ewentualnie czasem tą 180-tką przyciemniam inne podkłady i wtedy też zyskują troszkę na trwałości ;)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Ja natomiast CS stosuję zimą, latem natomiast przerzucam się na jakieś lekkie kremy :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

No ja właśnie niby wiem, że latem lepiej coś lekkiego, ale to latem najbardziej mi wszystko z twarzy spływa i tylko taki Revlon zostaje

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Mi też większość spływa, dlatego właśnie zaczęłam przerzucać się na lekkie kremy. Choć czasem sama nakładam CS latem, nie tylko na jakieś większe wyjście ale i na codzień :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Makijaż latem to u mnie masakra, wszystko raz dwa mi spływa ;p jednak w tamtym roku używałam matującego kremu BB z Rimmel i był spoko. Chociaż moim zdaniem on ma konsystencję bardziej lekkiego podkładu niż kremu ;p bo w porównaniu z innymi kremami BB, których używałam był dość gęsty i kryjący ;p

Rzeczywiście też miała Revlon i byłam zadowolona...
talizman.pl - tu jest mój zakątek astro ezakupy.tesco.pl - tu nie noszę siatek

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Ania, faktycznie ten krem BB Rimmela ma właśnie taka konsystencję. Ja latem używam zazwyczaj grzybkowego kremu BB Skin79 :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Co do BB Skin79 nie używałam, ale czytałam dużo dobrego na jego temat ;)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Ja również mogę je polecić :) U mnie zaczęło się od miniaturek a obecnie kończę 2 opakowanie pełnowymiarowe :))

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

dzięki za  info  :) na lato będzie jak znalazł :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: