Jak nakladac podklad

  • 2010-09-27, o 21:42
  • 125
  • 49 682
  • 52
  • 72

Re: Jak nakladac podklad

Efekt imponujący, ale nie wiem czy byłabym skłonna tyle czasu poświęcić - tzn na jakąś okazję owszem ale do codziennego makijażu na pewno nie. Spróbuję w weekend się pomalować w ten sposób i zobaczymy co z tego wyniknie

Re: Jak nakladac podklad

Ja nie robie tak dokladnie jak ta babka, nie nakladam zadnej bazy ani korektora, tylko samo nakladanie podkladu najpierw pod oczami ruchami kolistymi, potem czolo, nos, broda a potem rozprowadzanie pedzlem, to odgapilam jak robi, ale nie robie tego tak dokladnie i tyle czasu

Re: Jak nakladac podklad

Uff to dobrze i w takim razie, bardzo bardzo dziękuję!

Re: Jak nakladac podklad

Dzięki za filmik, co do nakładania podkładu pędzlem już dawno odkryłam tą metodę, daje znacznie bardziej równomierny efekt, ale nie miałam pojęcia o konieczności nakładania podkładu ruchami kolistymi pod oczyma, na czole, nosie i brodzie. Zastanawiam się tylko, czy używać osobnego pędzla do podkładu i do pudru. Mam jeden, który używam do tego i do tego. Średnio mi to pasuje.

Re: Jak nakladac podklad

Ja nakładam podkład tylko i wyłącznie pędzlem, mogę wam polecić pędzle z Zoevy nr 102 i 107 ;)

Re: Jak nakladac podklad

Ja podkład nakładam gąbeczka do nakładaniu (podróbka Beauty Blendera za 10zl) ale teraz zastanawiam się nad zakupem pędzla i chyba wybiorę Zoeve 102 :))

Re: Jak nakladac podklad

102 jest dosyć mała a 107-ką zrobisz pół twarzy jednym machnięciem, ja lubię mieć oba, jak mam czas i chęci się pobawić i być dokładna to 102 a jak nie mam czasu i bardziej zależy mi na szybkoiści niż na dokładności wybieram 107 :P

Re: Jak nakladac podklad

I teraz mam dylemat, bo zazwyczaj zależy mi na szybkości, ale czasem przydaje się też dokładny :) Chyba będę musiała zastanowić się nad zakupem obu, ale 102 pójdzie na pierwszy ogień ;))

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak nakladac podklad

z reguły ja podkładu nie klade pod oczy ,tam tylko korektor i puder ,są korektory które nadają sie wyłącznie na wypryski(bo je wysuszają)wiec taki nie nadaje się również pod oczy ,są specjalnie pod oczy (takie maja inną konsystencje i przede wszystkim nie wysuszają okolic oczu) wiec nie możemy uzywać korektora na wypryski /krostki równiez pod oczy.

Re: Jak nakladac podklad

Mam pędzle do podkładu jednak zwykle używam ich jak mam więcej czasu na ogarnięcie się. Na co dzień najszybciej wychodzi mi makładanie fluigu palcami i wybieram taki sposób. Rano jakoś szczególnie szybko mi czas ucieka ;) dlatego wybieram metodę, która wymaga mniej czasu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: