Cztery i nic więcej !

  • 2014-06-18, o 19:13
  • 59
  • 16 594
  • 34
  • 55

Cztery i nic więcej !

*Nie wiem czy nie ma takiego wątku. Jeżeli jest coś podobnego to proszę o przekierowanie.

Powiedzmy, że macie wybrac 4 kosmetyki kolorowe jakimi pomalujecie się rano. Co by to było ? Z czego nie zrezygnujecie, lub w biegu zabierzecie, by się podrasowac ??

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Cztery i nic więcej !

Z podkładu, tuszu, pomadki i bronzera nie zrezygnuję. Najważniejsze są dla mnie trzy pierwsze:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Cztery i nic więcej !

Latem konturowka do ust, pomadka i kredka do oczu najlepiej niebieska, pozostale pory roku - dodaje podklad

Re: Cztery i nic więcej !

Moje typy to:
1. Krem BB - bo czymś trzeba trochę ujednolicić skórę, a że dodatkowo chroni przed słońcem...
2. Kredka lub wosk do brwi - przy farbowanych włosach muszę sobie brwi czymś podkreślać, żeby w ogóle było widać, że je mam.
3. Eyeliner - od razu nadaje oczom wyrazu.
4. Tusz do rzęs (podobnie jak eyeliner).

Jasno i wyraźnie widać, że mój makijaż skupia się głównie na oczach

Re: Cztery i nic więcej !

U mnie tak samo jak Nitka - pomadka, podkład, bronzer, tusz. Jak bym miała jeszcze bardziej ekstremalny wybór to tylko bronzer i pomadka. To mi dodaje najwięcej pewności siebie

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Cztery i nic więcej !

U mnie ekstremalnie to podkład i róż, a jak mam wybrać cztery to będzie podkład, róż, tusz do rzęs (podkręcone zalotką!) i korektor pod oczy.

Re: Cztery i nic więcej !

1. Mój ukochany podkład Maybelline
2. Puder w kamieniu!
3. Eyeliner,bez którego się nie ruszam (mogę przeżyć bez kredki, eyelinerem zrobię kreski i na górze i na dole)
4. Tusz do rzęs!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cztery i nic więcej !

podkład, eyeliner, tusz i lekka pomadka w kolorze nude

Re: Cztery i nic więcej !

Podkład, puder, cień do powiek, tusz do rzęs ;)

Re: Cztery i nic więcej !

Na co dzień z kosmetyków kolorowych używam tylko: podkładu, pudru, cienia do brwi i maskary więc nie miałabym problemu gdyby inne kosmetyki nie istaniały :)

Re: Cztery i nic więcej !

Ja używam podkładu, pudru, tuszu i eyelinera i tak właściwie nic więcej mi nie potrzeba, no czasem przydaje się przodka do brwi :))
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: