kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

  • 2014-01-14, o 20:06
  • 43
  • 14 753
  • 25
  • 31

kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

dodaję ten wątek tutaj bo przecież perfumy to nieodłączny jakoby końcowy element sztuki makijażu:) pochwalcie się, jakie są wasze ulubione zapachy? może znajdziemy nowe inspiracje?
uwodzicielskie/wieczorne: euphoria calvina klein\'a
poranna świeżość na wiosnę, jesień i zimę: famme hugo boss\'a
poranna świeżość na lato" light blue - dolce&gabbana
niezobowiązująco: little black dress - avon
a u was? czekam na posty

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

Ostatnio zakupiłam Mexx - Fly high i do codziennego użytku jest idealny, bardzo delikatny

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

Ja uwielbiam C-Thru Pearl Garden i Coco Chanel Mademoiselle

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

Z tańszych zapachów lubię kilka od Avon, m.in. little black dress. Z droższych Armani She, które miałam już kilka razy i jeszcze mi się nie znudziły Być może dlatego, że nie stosuje codziennie i robię to na przemian z innymi zapachami.

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

Jeśli chodzi o Avon to mi się podoba zapach Incadessence (mam nadzieję, że nie pomyliłam się w nazwie)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

No nie do końca poprawnie. "Zjadłaś" jedno "n" w nazwie. Powinno być Incandessence. W aktualnym katalogu avon jest promocja na miniwersję tego zapachu. W ofercie pojawiły się również perfumowane spraye - również Incandessence.

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

W takim razie przepraszam, zawsze coś pomieszam w tej nazwie. W takim razie będę musiała zajrzeć do katalogu

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

Dawidoff Cool Water Wave Mrrr :*

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

CK in2u her moja miłość :) i z Avonu mam swoich ulubieńców: Incandessence i ostatnio Fleur :)

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

Ja z Avonu również bardzo lubię Incandessence ;) Calvin Klein Euphoria to również jeden z moich ulubionych :))

Re: kilka kropel perfum jako wykończenie makijażu

Incandessence! Jest napisane, że to perfumy kwiatowe dla kobiet, a tymczasem to bardzo ładnie pachnie płynem do zmiękczania i generalnie taką świeżością i lekkością! Aż mam ochotę psikać tym wszystkie pościele, ciuchy, zasłony, dywany, wszystko dookoła co tylko tekstylne i nietekstylne! :D

 

Co do ciekawych marek perfum, to Bruno Banani bardzo fajnie pracuje na skórze, zmieniając niekiedy diametralnie swoje oblicze przy podgrzaniu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: